Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Niujorke nužudyta aktoriaus Morgano Freemano anūkė

Morganas Freemanas ir E'Dena Hines
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Morganas Freemanas ir E'Dena Hines
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Sekmadienį paryčiais Niujorke tiesiog gatvėje buvo nužudyta Holivudo žvaigždės Morgano Freemano (78 m.) anūkė E'Dena Hines (33 m.), praneša „New York Post“.

Pranešama, kad moterį Manhatane, tiesiog ant šaligatvio, visai netoli jos namų, peiliu subadė jos vaikinas Lamaras Davenportas (30 m.).

Įvykio liudininkas George'as Hudacko, kuris matė kraupią žmogžudystę pro savo buto langus ir iškvietė policiją bei greitąją pagalbą, sakė, neva tas vyriškis savo draugę nužudė tarytum atlikdamas egzorcizmą. Anot liudininko, žudikas šaukė: „Nešdinkitės, velniai! Išvarau jus, velniai! Jėzaus Kristaus vardu, išvarau jus!“.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Morganas Freemanas ir E'Dena Hines
AFP/„Scanpix“ nuotr./Morganas Freemanas ir E'Dena Hines

Policijos duomeninims, E'Denai Hines peiliu buvo durta mažiausiai 16 kartų – žudikas sustojo tik tada, kai skubiai atvykę pareigūnai jį atplėšė nuo aukos.

Šaltinių iš policijos teigimu, Lamaras Davenportas buvo paveiktas narkotikų, kai įvykdė šį kraupų nusikaltimą. Policijai jis jau buvo žinomas – anksčiau buvo sulaikytas šešis kartus.

Netrukus po šios tragedijos Morganas Freemanas paviešino pareiškimą: „Pasaulis niekada nebepažins jos artistiškumo, talento ir visko, ką ji turėjo pasiūlyti. Jos draugams ir šeimai pasisekė, kad žinojo, koks ji žmogus. Jos žvaigždė ir toliau ryškiai švies mūsų širdyse, mintyse ir maldose. Tegul ji ilsisi ramybėje.“

E'Dena Hines buvo pirmosios Morgano Freemano žmonos Jeanette Adair anūkė. Nors Morgano Freemano ir E'Denos Hines nesiejo kraujo ryšys, jiedu visada bendravo kaip senelis ir anūkė, o jų santykiai nenutrūko net po Freemano ir Jeanette skyrybų. Aktorius su E'Dena Hines pasirodydavo ir Holivudo renginiuose.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Niujorkas
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt