Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė sceninį kostiumą iškeitė į medikės chalatą

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė
Renginio nuotr. / Nijolė Pareigytė-Rukaitienė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Grupės „69 danguje” narė, dainininkė Nijolė Pareigytė – Rukaitienė vienam vakarui sceninį kostiumą iškeitė į baltą medikės chalatą. Įgyvendinti seną paauglystės svajonę ir trumpam tapti gydytoja alikėjai pavyko odontologijos klinikos atidaryme Alytuje.

„Vaikystėje mane labai traukė balti chalatai. Nors mokiausi muzikos mokykloje, norėjau  būto gydytoja arba  slaugyti gyvūnus.  Deja, po vidurinės pasirinkau ne tai, ko troško širdis, o tai, kas atrodė perspektyvu“, – pasakojo N. Pareigytė-Rukaitienė, baigusi vadybos studijas. 

Pirmaisiais dainininkės „pacientais“ tapo aktorė Eglė Jackaitė bei renginių organizatorius Paulius Šiupienius. N.Pareigytei-Rukaitienei, kaip ir jos kolegei, grupės „69 danguje“ narei Karinai Krysko–Skambinei, apžiūrint sėdinčiųjų odontologijos kėdėje dantukus talkino „Malo clinic  DPC” vadovas, gydytojas Simonas Bankauskas. 

Šventinio vakaro metu abi dainininkės  prasitarė  reguliariai   apsilankančios stomatologo kabinete – bent du kartus per metus joms atliekama burnos higiena bei profilaktinis dantų patikrinimas.

Tai, kad reikia rūpintis savo dantukais, nuo mažų dienų Karina  moko ir sūnų Majų. Tiesa, kol kas trimetis pats geba išsivalyti tik priekinius pieninukus. Likusiais tenka pasirūpinti tėčiui arba mamai. 

Renginio nuotr./Eglė Jackaitė, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė ir Karina Krysko-Skambinė
Renginio nuotr./Eglė Jackaitė, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė ir Karina Krysko-Skambinė

„Dabar Majus yra vaikiškos dantų pastos mėgėjas. Kol kas jos jis neišspjauna, o nuryja. Bet tokio amžiaus vaikui tai – įprasta. Jis dar visko išmoks“, – su šypsena pasakojo K. Krysko-Skambinė. 

Karina  įsitikinusi, kad svarbu ne tik po kelis kartus per dieną valyti dantis, lankytis pas odontologus, bet ir pasitikėti „savuoju“ dantų gydoju. Jei jis darbą atlieka kruopščiai, dantų skausmas gali būti visiškai nepažįstamas jausmas. Tuo neabejoja ir N. Pareigytė-Rukaitienė.

Atidarymo renginį vedusi ir poezijos eilėmis svečių širdis virpinusi  aktorė, renginių vedėja E. Jackaitė prasitarė pas stomatologus užsukanti su malonumu, nes  laikai, kai dantys buvo taisomi skausmingai – pamiršti. 

Renginio nuotr./Karina Krysko-Skambinė
Renginio nuotr./Karina Krysko-Skambinė

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt