Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Nidos kopose nuoga įsiamžinusi Solveiga Mykolaitytė: „Kada vėliau, jei ne dabar?“

Solveiga Mykolaitytė
Roberto Mishkos nuotr. / Solveiga Mykolaitytė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Ne vienerius metus sėkmingai modeliu dirbančios Solveigos Mykolaitytės karjeros portfelyje – ne viena dešimtis nuotraukų, kurioms ji pozavo apnuoginusi kūną.

Ji ne kartą yra sakiusi, kad jai pozuoti nusimetus drabužius – ne tabu. Nuogas kūnas gali būti gražus, o subtili erotika visuomet patrauklu. Solveiga tai dar kartą patvirtino įsiamžinusi gundančioje fotosesijoje. Modelis Lietuvos pajūrio kopose pozavo nuoga. 

„Klasikinis kadras“, – paviešinusi erotišką nuotrauką socialiniame tinkle rašė ji. Šis kadras netruko sulaukti interneto komentatorių dėmesio, Solveigai gerbėjai pažėrė komplimentų – vadino smėlio karaliene, gyrė jos gundančias moteriškas formas.

„Fotosesija vyko Nidoje. Susitarėme ten susitikti su fotografu Robertu Spakovskij, geriau žinomum Roberto Mishkos vardu. Dėl fotosesijos tarėmės jau kokius trejus metus, bet vis nesusiderindavome, nes retai būnu Lietuvoje. Seniai norėjau būtent tokio pobūdžio fotosesijos, norėjau ir būtent Nidoje“, – Žmonės.lt sakė Solveiga.

Roberto Mishkos nuot./Solveiga Mykolaitytė
Roberto Mishkos nuot./Solveiga Mykolaitytė

Šią fotosesiją ji vadina idėjine. „Man patinka Roberto fotografavimo stilius, jis mane perteikė tokią, kokia ir esu: paprastą, natūralią, kaip gamtos vaiką. Rezultatu esu labai patenkinta. Nuotraukos labai natūralios. Ir tai tikrai nėra paskutinė mano tokia fotosesija. Kada vėliau, jei ne dabar?“ – retoriškai klausė ji.

TAIP PAT SKAITYKITE: Erotinėje fotosesijoje pozavusi Justė Arlauskaitė: „Sakė, esu panaši į Monicą Bellucci, patikėjau“

Fotografiją Solveiga vadina kūryba, kuri nebūtinai turi visiems patikti. „Jeigu pasiūlyta idėja man patinka – visada sutinku bendradarbiauti. Svarbiausia – kad aš pati ir mano artimi žmonės jaustųsi gerai – tokia mano darbo filosofija“, – dar anksčiau Žmonės.lt yra sakiusi Solveiga.

TAIP PAT SKAITYKITE: Modelis Solveiga Mykolaitytė apie erotines nuotraukas: „Vien apsinuoginęs žvaigžde netapsi“

Daugiau erotiškų Solveigos nuotraukų ieškokite nuotraukų galerijoje:

TAIP PAT SKAITYKITE:

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt