Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Nevykėlį tėvą „Kvaišų atostogose“ suvaidinęs Edas Helmsas ir pats yra patyręs šeimos išvykų siaubą

Skyleris Gisondo, Steele'as Stebbinsas, Edas Helmsas ir Christina Applegate komedijoje „Kvaišų atostogos“
„ACME Film“ nuotr. / Skyleris Gisondo, Steele'as Stebbinsas, Edas Helmsas ir Christina Applegate komedijoje „Kvaišų atostogos“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

„Pagirių“ trilogijoje nusifilmavęs amerikiečių komikas Edas Helmsas nuo rugpjūčio 28 dienos pakvies kino mėgėjus uždaryti vasaros sezoną drauge leidžiantis į pašėlusią kelionę per Ameriką komedijoje „Kvaišų atostogos“ (angl. „Vacation“). Į visus įmanomus nesusipratimus patenkanti Grizvoldų šeimynėlė įrodys, kad net ir blogiausios jūsų atostogos nė iš tolo neprilygsta ypač juokingam jų atostogų košmarui.

Pasakodamas apie būsimą filmą 41-erių Edas Helmsas tikino, kad didžiausia staigmena juostos aktorių komandoje tapo Holivudo gražuoliukas Chrisas Hemsworthas. Jam „Kvaišų atostogose“ teko intriguojantis seksualaus eržilo vaidmuo, leisiantis žiūrovėms pavarvinti seilę stebint raumeningą jo figūrą.

„Chriso rolė – viena juokingiausių. Tai, kad jis sutiko vaidinti šiame filme, buvo didelis laimėjimas. Aš stebėjausi, kad jis sutiko leistis į tokią avantiūrą. Bent jau aš tikrai nebūčiau sutikęs pasirodyti atrodydamas taip, kaip filme atrodo jis“, – intrigavo komikas.

„ACME Film“ nuotr./Edas Helmsas ir Chrisas Hemsworthas komedijoje „Kvaišų atostogos“
„ACME Film“ nuotr./Edas Helmsas ir Chrisas Hemsworthas komedijoje „Kvaišų atostogos“
VIDEO: Komedijos „Kvaišų atostogos“ anonsas

Šeimoje būdamas jauniausias iš trijų vaikų, Edas Helmsas teigė patyręs, ką reiškia šeimos atostogų siaubai.

„Negaliu pasakyti atvejo, kur viskas nuo pat pradžių iki galo klostėsi blogai, bet sykį keliavome panašiai kaip Grizvoldai automobiliu per Ameriką. Penkiese automobilyje, atstumai milžiniški. Ne kartą maniau, kad vienas kitą nužudysime. Aš ir brolis tiesiog mirėmė iš nuobodulio. Buvo taip blogai, kad nusprendėme vynuoges paversti razinomis, jas dėdami prie stiklo. Tiesa, nepavyko“, – prisiminimais dalijosi jis.

Filme „Kvaišų atostogos“ pasirodo ir kviestiniai aktoriai Chevy Chase'as bei Beverly D'Angelo – aktorių pora, suvaidinusi vienoje populiariausių devintojo dešimtmečio komedijų, 1983-ųjų filme „Nevykusios atostogos“ (angl. „National Lampoon's Vacation“). Jie vaidina Edo Helmso herojaus Rasčio Grizvoldo tėvus. Būtent nepamirštamos devintajame dešimtmetyje įvykusios jų atostogos paskatina šeimyninę naujosios Grizvoldų kartos išvyką.

„Sutikti Chevy ir Beverly buvo mano svajonės išsipildymas. Nebuvau su jais bendravęs iki tol.  Filmas „Nevykusios atostogos“, kuriame jie suvaidino, yra vienas tų, kurie nulėmė, jog pasirinkau aktoriaus darbą. Dalintis humoru ir trumpai padirbėti su jais buvo nuostabu“, – sakė Edas Helmsas.

„ACME Film“ nuotr./Edas Helmsas ir Chevy Chase'as komedijoje „Kvaišų atostogos“
„ACME Film“ nuotr./Edas Helmsas ir Chevy Chase'as komedijoje „Kvaišų atostogos“

Pakeliui į legendinį atrakcionų parką „Walley World“ Grizvoldų šeimos laukia aibė nuotykių, vandens pramogos Didžiojo kanjono nacionaliniame parke, maudynės nuotekų „tvenkinyje“, serialo „Kobra 11“ vyrukų verti nuotykiai greitkelyje ir tuzinas juokingų konfliktų. Ypač smagi naujoji nuotykių komedija „Kvaišų atostogos“ Lietuvos kino teatrus pasieks rugpjūčio 28 dieną.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt