Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Nesusipratimas festivalyje „Granatos Live“: publika nušvilpė rusiškai prabilusius „Clean bandit“

„Clean Bandit“
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / „Clean Bandit“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Savaitgalį Rumšiškėse skambėjęs festivalis „Granatos Live“ neapsiėjo be nesusipratimų. Antrosios festivalio dienos žvaigždės – britų grupės „Clean Bandit“ – narė scenoje prabilo rusiškai, tūkstantinė minia to nesuprato ir grupė buvo audringai nušvilpta. Vis dėlto vėliau „Clean bandit“ su publika santykius išsiaiškino: rusiškai pašnekėjusi atlikėja paaiškino esanti iš Ukrainos ir buvo apdovanota palaikymo šūksniais.

Šeštadienį festivalyje „Granatos Live“ į sceną lipo daugybė muzikos žvaigždžių. Gerą nuotaiką skiepyti pradėjo lietuviai – Gjan, vėliau Jazzu ir Leonas Somovas. Po jų pasirodymų į sceną ėmė lipti užsieniečiai: pirma britai „Jungle“, iškart po jų – pagrindinės vakaro žvaigždės „Clean Bandit“. 

Britai „Clean bandit“ pagrindinėje festivalio scenoje pasirodė vidurnaktį. Pasiklausyti grupės dainų panoro kone visi festivalininkai – prie scenos susirinko tūkstantinė gerbėjų minia. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./„Clean Bandit“
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./„Clean Bandit“

Audringas vakarėlis prasidėjo kone nuo pirmų akordų: „Clean bandit“ grojo vieną hitą po kito. Į susirinkusią minią visų pirma kreipėsi angliškai – teiravosi, kaip publika jaučiasi, tikino esą be proto laimingi koncertuodami Lietuvoje. 

„Clean bandit“ kuruojamas vakarėlis buvo bene įpusėjęs, kuomet nutiko nesusipratimas: viena grupės narė netrukus skambėsiantį kūrinį nutarė pristatyti rusų kalba.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./„Clean Bandit“
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./„Clean Bandit“

Atlikėja rusiškai pasakė vos kelis sakinius, tačiau to buvo gana, kad tūkstantinės minios nuotaika per sekundę pakistų: festivalininkai ėmė rodyti nepasitenkinimą, kad į juos kreipiamasi rusiškai, ir nušvilpė „Clean bandit“. 

Į tokią publikos reakciją grupė pradžioje nesureagavo: it niekur nieko atliko pristatytą dainą, o pabaigę ją ir vėl prabilo rusiškai – trumpai padėkojo. Publikos gretose netruko pasikartoti tas pats: pasigirdo švilpimas, nepasitenkinimo šūksniai. 

Tik po kelių dainų „Clean bandit“ nutarė situaciją pataisyti: rusiškai kalbėjusi grupės narė paaiškino publikai esanti iš Ukrainos, todėl mokanti rusiškai. Tokio pasiaiškinimo gerbėjams pakako: „Clean Bandit“ ir buvo apdovanoti džiaugsmingais aplodismentais.

TAIP PAT SKAITYKITE: Rumšiškėse koncertavęs „Eurovizijos“ nugalėtojas Mansas Zelmerlowas vedė merginas iš proto

TAIP PAT SKAITYKITE:  Britė Jessie Ware festivalio „Granatos Live“ publiką gundė seksualiomis dainomis apie meilę

TAIP PAT SKAITYKITE: „Granatos Live“: vakarėlis pagal GJan, Jazzu, „Jungle“ ir pasaulį užkariavusių „Clean Bandit“ taisykles

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt