Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Nesurežisuotas kadras: australiško „Elle“ viršelį papuošė kūdikį maitinančios manekenės nuotrauka

Australiško „Elle“ žurnalo viršelis su krūtimi maitinančia manekene Nicole Trunfio
Australiško „Elle“ žurnalo viršelis / Australiško „Elle“ žurnalo viršelis su krūtimi maitinančia manekene Nicole Trunfio
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Krūtimi maitinančių motinų nuotraukos ant populiarių žurnalų viršelių – nebe naujiena. Tačiau kai tokias akimirkas pavyksta įamžinti jų nerežisuojant – tai jau šis tas įdomesnio.

Birželio mėnesio australų „Elle“ žurnalą papuošė modelio Nicole Trunfio nuotrauka, kurioje ji ant rankų laiko keturių mėnesių sūnų Zioną Clarką ir maitina jį krūtimi.

Šis kadras užfiksuotas visiškai atsitiktinai. Neseniai pagimdžiusi Nicole buvo pakviesta sudalyvauti fotosesijoje, kurioje ją turėjo įamžinti menininkas Georgesas Antoni. Apie tai, kad joje dalyvaus ir manekenės sūnus, tokių kalbų net nebuvo. Tačiau į fotosesiją kartu su vaiku ant rankų atvykusi Nicole įvykius pasuko visiškai netikėta kryptimi.

„Zionui atėjo laikas pavalgyti, Nicole paėmė jį ant rankų norėdama pamaitinti ir tuomet aš pamačiau, kaip gražiai jie atrodo kartu. Tai buvo labai natūralus momentas, kuris virto neeiline, labai efektinga nuotrauka“, – sakė žurnalo redaktorė Justine Cullen.

Kaip šią situacija vertina pati Trunfio? „Kai pamačiau viršelį, kuriame aš krūtimi maitinu sūnų, pagalvojau – oho, tai tokia ypatinga akimirka. Tai nebuvo planuotas kadras, akyse net ėmė kauptis ašaros“, – sakė ji.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt