Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Nėščia Kim Kardashian nusifotografavo visiškai nuoga – davė atkirtį kritikams

Kim Kardashian
„Instagram“ nuotr. / Kim Kardashian
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Išgirdusi, kad yra abejojančių, ar jos nėštumas tikras, Kim Kardashian (34) nusprendė užkirsti kelią piktoms kalboms: ėmė ir nusifotografavo visai nuoga, taip parodydama nėštukės pilvą.

Nusimetusi visus drabužius – apatinius taip pat – gruodį gimdysianti Kim Kardashian pasidarė asmenukę.

Ją netruko paskelbti internete, o tada nutiko tai, kas ir turėjo: gerbėjai pamišo, pasaulio žiniasklaida fotografiją perpublikavo, rodos, akimirksniu.

„Pirma jie sako, kad esu per liesa, taigi apsimetinėju... Tada sako, kad esu per didelė, taigi irgi apsimetinėju....“ – greta nuotraukos rašė ji. 

Netruko visko paaiškinti: „Kartais mane fotografuoja prieš valgį, taigi atrodau mažesnė. Kartais būnu ką tik pavalgiusi, taigi atrodau didesnė. Visa tai – proceso dalis. Manau, visi mane puikiai žinote, taigi suprantate, kad jei man prireiktų surogatinės motinos, viską detaliai papasakočiau. Kiekvieno kūnas yra kitoks, kiekvienas nėštumas labai skirtingas!

Išmokau mylėti savo kūną bet kurioje stadijoje. Aš dar padidėsiu, bet tai irgi gražu! Esu palaiminta, kad tapau nėščia <...>. Taip pat sakoma, kad išnešioti berniuką yra viena, o mergaitę – kita. Kad ir kaip ten bebūtų, esu dėkinga Dievui už šį stebuklą. Nesvarbu, kokius gandus skleidžiate ar kaip komentuojate, šįkart manęs tai tikrai visai neveikia!“

Vida Press nuotr./Kanye Westas ir Kim Kardashian
Vida Press nuotr./Kanye Westas ir Kim Kardashian
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt