Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Neringa Šiaudikytė: „Tiek apdovanojimų išdalinom, ir nė vieno pasirodymo, kuris uždegtų ir priverstų išsižiot“

Neringa Šiaudikytė
„Fotogenijų“ nuotr. / Neringa Šiaudikytė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Pastaruoju metu vieną po kito laurus vokalo konkursuose skinanti dainininkė Neringa Šiaudikytė sukritikavo lietuvius muzikantus. Atlikėja stebisi, kad turėdami visas sąlygas pasirodyti kokybiškai, išradingai ir įkvepiančiai, dainininkai „neuždega“ savo klausytojų ir nepriverčia jų „išsižioti“.

Mintimis apie lietuvišką popsceną N.Šiaudikytė pasidalijo savo „Facebook“ paskyroje.

Pasisakyti dainininkę įkvėpė naujausias Beyonce ir Bruno Marso šou, kurį šios pasaulinės garsenybės milijonams žiūrovų parodė sekmadienio vakarą per didžiausią sporto šventę JAV – amerikietiškojo futbolo sezono finalą, žinomą tiesiog „Super Bowl“ (liet. „Super taurė“) vardu.

Beyonce ir Bruno Marso šou vaizdo įrašas netruko apskrieti socialinių tinklų, juo pasidalijo ir N.Šiaudikytė. Greta vaizdo siužeto ji ir išdėstė savo kritiką lietuviams. 

„Nerealus pasirodymas! Menas, šokis, muzika, talentas, emocija – viskas, ko reikia, kad nurautų stogą. Atrodo, tiek apdovanojimų šiais metais išdalinom, tiek gabių atlikėjų Lietuvoje turim, bet nors 0,1 procentėlis būtų panašus į tai, ką čia matau?

Juk turime tokią areną, į kurią susirenka tūkstančiai pažiūrėti ir paklausyti muzikos, ir nė vieno pasirodymo, kuris uždegtų ir priverstų tą burną prasižioti... Kodėl?“ – svarstė N.Šiaudikytė. 

VIDEO: Super Bowl 50 Halftime Show - Bruno Mars & Beyonce ONLY [HD] 2016
 
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt