Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Neringa Šiaudikytė išparduoda prabangius drabužius ir aksesuarus: „Juk nemesi vardinių daiktų“

Neringa Šiaudikytė išparduoda nebenešiojamus drabužius
Tomo Petrovskio nuotr. ir stop kadras / Neringa Šiaudikytė išparduoda nebenešiojamus drabužius
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Dainininkė Neringa Šiaudikytė iš tų moterų, kurios namuose turi ne vieną drabužių bei aksesuarų spintą. Vis dėlto jai, kaip ir daugumai dailiosios lyties atstovių, vis norisi atsinaujinti, todėl senesnius savo daiktus ji nusprendė parduoti kitoms. „Juk nemesi vardinių drabužių, už kuriuos teko sumokėti nemažą sumą“, – šypteli Neringa.

Norėdama parduoti nebedėvimus drabužius ar aksesuarus N.Šiaudikytė užsiregistravo viename mainų ir pardavimų portale internete.

„Burberry“, „Valentino“ „Guess“, „Prada“, „Hermes“ – jos anketoje dominuoja vardiniai daiktai, už kuriuos gali tekti sumokėti ir 700 eurų. Batai, papuošalai, rankinės, suknelės, paltai – tai, ką galima rasti Neringos išparduodamų daiktų sąraše.

„Noriu parduoti daiktus, kurie man nebereikalingi. Tiesa, pardavinėjimo patirtis išties visokia – kartais moterys labai patenkintos, nes įsigijo iš manęs beveik visai nedėvėtą vardinį drabužį ir kur kas pigiau, kitoms kas nors nepatinka, klausinėja, aiškinasi. Visokių žmonių būna, aš tik džiaugiuosi už tas, kurias mano prekės džiugina, juk įsigyti kažką įdomesnio ar prabangesnio kainuoja nemažus pinigus. Čia – galimybė gerą daiktą gauti bent su 50 procentų nuolaida – argi ne šaunu?“ – sakė Žmonės.lt kalbinta Neringa.

Stop kadras/Neringos Šiaudikytės parduodami daiktai
Stop kadras/Neringos Šiaudikytės parduodami daiktai

Atlikėja atviravo, kad kai kurių daiktų taip ir neišbandė pati, mat nusipirko spontaniškai neapgalvojusi, arba tik vėliau susivokė, kad neturi jų prie ko derinti.

Išmesti gerus daiktus, anot merginos, būtų mažų mažiausiai nelogiška, juolab, kad už juos buvo sumokėta apvali suma.

„Kadangi dauguma daiktų – vardiniai, parduodama juos noriu susigrąžinti bent dalį pinigų. Dalį daiktų pirkau su nuolaida, o juk mes, moterys, taip kartais pasielgiame – susigundome dėl nuolaidos, nors nepagalvojame, ar mums to daikto iš tiesų reikia, ar derės... Vis dėlto jeigu jau keletą metų daiktas nenaudojamas, esu linkusi jo namuose nebelaikyti“, – teigė N.Šiaudikytė.

Stop kadras/Neringos Šiaudikytės parduodami daiktai
Stop kadras/Neringos Šiaudikytės parduodami daiktai

Neseniai vienai merginai Neringa pardavė „Burberry“ aukštakulnius, su kuriais sakosi pati atrodžiusi tiesiog negražiai: „Atrodžiau kaip krepšininkė, jie buvo man per aukšti. Pirkau, nes labai gražus modelis, tačiau vėliau suvokiau, kad būtent man jie netinka, negana to, dar ir truputėlį per maži. Juos įsigijo daug žemesnė mergina, kuri rašė, jog yra labai patenkinta šiuo pirkiniu. Kaip nesidžiaugsi – juk aš mokėjau 800 eurų, o jai pardaviau už 150 – visi laimingi.“

Neringa šypsosi – jai džiugu, kai vertingi daiktai randa naują šeimininkę, o už gautus pinigus ji gali įsigyti kažką naujo sau. „Noriu skatinti tai, kad daiktai būtų prikeliami naujam gyvenimui, judėtų toliau, juk kas vienam nebetinka, kitam gali suteikti džiaugsmo“, – neabejojo pašnekovė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt