Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Nepatikėsite, kaip dabar atrodo seksualioji aktorė Margot Robbie

Neatpažįstamai pasikeitusi Margot Robbie
Vida Press nuotr. / Neatpažįstamai pasikeitusi Margot Robbie
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Aktorė Margot Robbie, daugeliui pažįstama kaip Harlei Kvin iš itin populiaraus filmo „Savižudžių būrys“ (Suicide Squad), viešumoje pasirodė neįtikėtinai pasikeitusi ir tai išgąsdino jos gerbėjus.

Margot sukėlė tikrą audrą internete, kai pasklido nuotraukos, kuriose žymi ir itin išvaizdi aktorė atrodo visai kitaip, nei visi yra įpratę. M.Robbie plaukai, įprastai siekiantys pečius, dabar yra visiškai trumpi, kaktą dengia pūsti kirpčiukai.

Dailias „Gucci“, „Prada“ ir kitų mados ženklų sukneles pakeitė jau seniai iš mados išėję drabužiai.

Vis dėlto M.Robbie gerbėjams nereikia nerimauti. Aktorė šitaip pasikeitė tik dėl to, jog filmuojasi juostoje „Aš, Tonya“ (I, Tonya). Filme M.Robbie atlieka pagrindinį vaidmenį – įkūnija olimpinę čempionę, dailiojo čiuožimo žvaigždę Tonya Harding.

Vida Press nuotr./Margot Robbie
Vida Press nuotr./Margot Robbie

1994-aisiais T.Harding buvo uždrausta dalyvauti bet kokiose varžybose, nes moteris pripažino, kad užsakė kitos dailiojo čiuožimo žvaigždės Nancy Carrigan užpuolimą. Per užpuolimą sportininkei turėjo būti sulaužyta koja.

T.Harding taip pat yra antroji moteris pasaulyje ir pirmoji moteris JAV, kuriai tarptautinio čempionato metu pavyko atlikti trigubą suktuką. Iki šiol trigubą suktuką tarptautinių čempionatų metu yra atlikusios tik septynios moterys.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt