Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Neoficialus „Vienas namuose“ tęsinys: Macaulay Culkinas parodė, kuo užaugęs virto Kevinas

dryvrs-ep-1-just-me-in-the-house-by-myself-starring-macaulay-culkin
Macaulay Culkinas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Kultinio Kalėdų filmo „Vienas namuose“ („Home Alone“) žvaigždė Macaulay Culkinas (35 m.) nusifilmavo neoficialiame juostos tęsinyje, kuriame parodė, kaip susiklostė visų žiūrovų mylimo Kevino McCallisterio gyvenimas. Ir jis tikrai ne toks, kokio galbūt tikėjotės...

„YouTube“ prieš pat Kalėdas debiutavo naujas komiškas internetinis serialas :DRYVRS, kurio pirmoje serijoje nusifilmavo jau senokai nematytas Macaulay Culkinas.

Vieno filmo žvaigžde vadinamas Macaulay Culkinas pirmą kartą po daugelio metų sugrįžo prie jį išgarsinusio vaidmens ir pateikė savo versiją, kaip jo manymu susiklostė Kevino McCallisterio gyvenimas.

„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr./Macaulay Culkinas filme „Vienas namuose 2“
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr./Macaulay Culkinas filme „Vienas namuose 2“

Trumpame penkių minučių trukmės filmuke rodoma, kaip pagrindinis veikėjas ir serialo kūrėjas Jackas Dishelis išsikviečia vairuotoją, tačiau vietoj jos atvažiuoja jos vyras – Kevinas McCallisteris (jis paaiškina, kad vakar žmona padaugino narkotikų ir šiandien nusprendė, kad niekur nenori važiuoti, tad jis turi už ją dirbti). Kevinas klientui paaiškina, kad iš tiesų nemoka vairuoti, tad pats Jackas turi sėsti prie vairo, kai tuo metu Kevinas papasakoja jam savo liūdną gyvenimo istoriją.

Aš tebuvau vaikas, vis dar sapnuoju košmarus apie tą keistą plikį, kuris mane vaikėsi!

Mielo ir žiūrovų mėgstamo berniuko nebeliko nė kvapo – užaugęs Kevinas atrodo problematiškas, nelaimingas ir net psichiškai nestabilus. Dėl visų problemų jis kaltina būtent tai, kad vaikystėje buvo paliktas vienas namuose ir privalėjo apginti savo namus nuo plėšikų – tai paliko jam randą visam gyvenimui.

„O kaip tau tai: Kalėdų metas. Yra sumautos Kalėdos ir tavo visa šeima išvažiuoja atostogų ir pamiršta savo sumautą aštuonmetį sūnų, – nervingai pasakoja Macaulay Culkinas. – Visiškai vienas, savaitei. Privalėjau apginti savo namus nuo dviejų psichopatų įsilaužėlių. Aš tebuvau vaikas, vis dar sapnuoju košmarus apie tą keistą plikį, kuris mane vaikėsi!“​

„Jie prisiminė mano šunsnukį brolį, bet užmiršo mane – patį mieliausią aštuonmetį visoje visatoje!“ – nuoskaudą bendrakeleiviui liejo į personažą įsikūnijęs Macaulay Culkinas.

Stop kadras/Macaulay Culkinas
Stop kadras/Macaulay Culkinas

Kevinui bepasakojant savo gyvenimo istoriją, pasirodo ginkluotas vyras, norintis juodu apiplėšti. Tačiau kaip susidoroti su plėšikais Kevinas išmoko dar vaikystėje ir, jo žodžiais tariant, vagišius baisiai suklydo „pasirinkęs ne tą automobilį“.

Kevinas nusikaltėlį surišo eglutės girliandomis ir nusitempė jį į garažą, o filmuko pabaigoje rodoma, kaip pusnuogis Kevinas it pamišėlis laksto kruvinas, o fone girdisi vyro klyksmas. Mielas berniukas virto psichopatu žudiku?

VIDEO: :DRYVRS Ep. 1 "Just Me In The House By Myself" starring Macaulay Culkin
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt