Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Nekasdienis reginys: 92-ejų moteris šoka aistringąjį tango

92-ejų Phyllis Sues šoka tango
Žmonės.lt montažas / 92-ejų Phyllis Sues šoka tango
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

92-ejų amerikietė Phyllis Sues gyvenimo filosofija labai paprasta ir aiški: „Gyvenimas yra iššūkis ir tu gali arba priimti tai ir imtis veiksmų, arba gali sėdėti ir nieko neveikti“. Garbaus amžiaus moteris kiekvieną savo gyvenimo dieną stengiasi išnaudoti maksimaliai ir neleidžia savo amžiui brėžti jokių ribų.

Kaip rašo „Huffington Post“, Phyllis Sues sako save atradusi gana vėlai, tik perkopusi 50 metų, tada ji įkūrė savo drabužių liniją. Sulaukusi 80 metų Phyllis pradėjo praktikuoti jogą, o atšventusi 90 metų jubiliejų pradėjo mokytis šokti tango.

„Jeigu kiekvieną dieną nemankštinsi savo kūno, jis sustabarės. Jeigu kiekvieną dieną nemankštinsi savo proto, prarasi jį“, – įsitikinusi 92-ejų Phyllis Sues.

VIDEO: Phyllis Sues; A Tango at 92

„Šokti tango yra fantastiška mankšta, nes tai tuo pačiu ir fizinė, ir emocinė veikla, – sako senjorė. – Tai vienintelis metas, kai aš atsijungiu nuo visų minčių ir tiesiog šoku, išgyvenu tą akimirką.“

„Šokti ir atrodyti taip, tarsi nedėtum jokių pastangų, yra absoliutus grožis. Toks mano tikslas. Aš vis dar mokausi, tai padeda mano kūnui išlikti geros formos, tai naudinga mano atminčiai ir pripildo mano gyvenimą džiaugsmu“, – savo pozityvumu ir meile gyvenimui užkrečia Phyllis Sues.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Tango
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt