Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Neįtikėtina: vos susituokę jaunieji fotografuotis patraukė į Kaziuko mugę

Jaunieji Viktorija ir Rolandas
Martyno Zarembos nuotr. / Jaunieji Viktorija ir Rolandas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Kai vieni vengia lankytis tradicinėje Kaziuko mugėje dėl gausybės žmonių, vienai vestuves švenčiančiai porai vilnietiška tradicija, panašu, bus itin brangi. Jaunieji Viktorija ir Rolandas šeštadienį užsuko į Kaziuką, kad galėtų įamžinti ypatingą dieną.

Tai fotografo Martyno Zarembos sumanymas. Tiesa, rizikingas, net sunku patikėti, kad ryžosi įgyvendinti tokią idėją.

„Jaunieji paprašė fotografuoti tik kelias valandas. Norėjo fotosesijos gražioje vietoje, nutarė, kad centras atkrenta, nes vyks Kaziuko mugė. Pasirinkome netoliese esantį Energetikos muziejų, kur mus labai šiltai priėmė. Tačiau liko dar šiek tiek laiko ir nutarėme, kad vis dėlto galima užsukti ir į Kaziuką“, – pasakojo M.Zaremba.

Asmeninio albumo nuotr./Martynas Zaremba
Asmeninio albumo nuotr./Martynas Zaremba

Jaunajai idėja patiko, jaunikis dvejojo, bet kadangi fotosesija iki tol vyko sklandžiai, neskausmingai vyrui, jis sutiko dar fotografuotis ir Kaziuko mugės šurmulyje.

Žmonių buvo jūra, ir, fotografas neslepia, tai tikrai kėlė stresą, tačiau išmintingai mugę apėję šaligatviu, jaunieji atsidūrė Gedimino propekto pradžioje, kur buvo šiek tiek mažiau žmonių ir, svarbiausia, erdvės pozavimui.

Prekeiviai reagavo santūriai, vienas kitas pamojavo, pasveikino. O štai turistai labai norėjo nuotraukos su jaunaisiais – padarė tai netrukdydami Martyno fotosesijai.

Ši vestuvių dalis paprastai būna varginanti, tačiau Viktorija ir Rolandas pas jų laukiančius artimuosius grįžo laimingi ir dar smagiai apsikarstę barankų pynėmis.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt