Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Neįgaliųjų vietoje BMW pastatęs Edgaras Jankauskas teisme pasiekė pergalę prieš policiją

Edgaras Jankauskas
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Edgaras Jankauskas ankstesniame teismo posėdyje
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Antradienio rytą Vilniaus apylinkės miesto teismo teisėja Viktorija Šelmienė paskelbė nutartį karjerą baigusio futbolininko Edgaro Jankausko byloje.

Egdaras Jankauskas kreipėsi į teismą, norėdamas išvengti nuobaudos už tai, kad savo BMW pastatė neįgaliųjų vietoje.  

Vairuotojas pripažino padaręs pažeidimą ir sutiko mokėti jam paskirtą 28 eurų baudą, tačiau norėjo, kad formaliai nuobauda jam nebūtų fiksuojama.

Antradienį ryte vykusiame posėdyje teisėja V.Šelmienė nutarė tenkinti E.Jankausko skundą – nutraukė buvusiam futbolininkui iškeltą administracinio teisės pažeidimo bylą ir panaikino policijos nutarimą, kuriuo jam buvo paskirta 28 eurų bauda už KET pažeidimą. 

Šis teismo nutarimas gali būti apskųstas per 20 dienų.

E.Jankauskui pavyko įtikinti teisėją, kad pažeidimą padarė netyčia – nematė neįgaliųjų vietos ženklinimo. Paaiškėjo, kad toje vietoje, kur E.Jankauskas pastatė automobilį, neįgaliųjų vieta buvo pažymėta tik horizontaliuoju – ant grindinio nupieštu – ženklu, kurio tamsiu paros metu (balandžio 7 d., 21 val. 42 min. – past.) vairuotojas nepamatė.

Be to, teismas atsižvelgė į aplinkybę, kad tuo metu, kai E.Jankauskas pastatė savo automobilį neįgaliųjų vietoje, netoliese dirbo du policijos patruliai, turintys kontroliuoti, kaip eismo dalyviai laikosi kelių eismo taisyklių, tačiau  jokių veiksmų dėl E.Jankausko nesiėmė.

Teismas atsižvelgė ir į tai, kad 23 metų vairavimo stažą turintis E.Jankauskas per visą šį laikotarpį yra padaręs tik keletą nedidelių pažeidimų, baudas sumokėdavo laiku.

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Edgaras Jankauskas
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Edgaras Jankauskas

Vyko į kiniško maisto restoraną

Istorija, dėl kurios E.Jankauskas kreipėsi į teismą, prasidėjo balandžio pradžioje, kai buvęs futbolininkas nubaustas už tai, kad sostinės Antakalnio rajone pastatė automobilį BMW neįgaliesiems skirtoje vietoje.

E.Jankauskas padarytas pažeidimas užfiksuotas balandžio 7 d. vakarą prie vienos kiniško maisto užeigos. Kai prie jos atvyko E.Jankauskas, policija už automobilių statymo pažeidimus kaip tik baudė 7 kitus vairuotojus.

Užkąsti atvykęs buvęs sportininkas juos visus apvažiavo ir pasistatė BMW neįgaliųjų vietoje. Ženklo E.Jankauskas tikina nematęs.

Pareigūnai E.Jankauskui skyrė baudą ir nuobaudą. Jis pats tikino pripažįstantis padarytą KET pažeidimą. Bet vis tiek pasiskundė teismui: baudą sumokėti sutiko, bet prašė panaikinti jam skirtą nuobaudą – vairuotojas troško nepriekaištingos reputacijos. 

E.Jankauskas teisme gegužės 8 d.:

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt