Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Naujausioje fotosesijoje grupė „Man-go“ leidosi į eksperimentą

„Man-go“ fotosesija
„Harizma“ nuotr. / „Man-go“ fotosesija
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Artėjant gražiausioms metų šventėms, grupės „Man-go“ narės sukasi nesibaigiančių darbų sūkuryje. Grupė jau šį mėnesį savo gerbėjams ketina pristatyti minialbumą. Merginos taip pat ruošiasi ir naujausio vaizdo klipo pristatymui, o šiandien kviečia pažvelgti į kelias eksperimentinės fotosesijos akimirkas.

Grupės merginos džiaugiasi, jog neseniai pristatyta originali „Man-go“ daina „Gal per ilgai“ buvo puikiai įvertinta klausytojų. Būtent todėl nuspręstą šiam kūriniui suteikti ir vaizdinę išraišką, kurią vaizdo klipo pavidalu netrukus išvys grupės gerbėjai.

Kad laukimas neprailgtų, merginos ir vėl leidosi į avantiūrą, kurią kūrė kartu su jau gerai pažįstama „Harizma“ komanda, kurią sudaro Edita Nyork ir Ana Rosso. Su šiuo kūrybiniu tandemu merginos pirmą kartą dirbo dar šią vasarą. Rezultatas – tiek gerbėjų, tiek pačių grupės narių puikiai įvertinta fotosesija Nidos kopose.

„Harizma“ nuotr./„Man-go“ fotosesija
„Harizma“ nuotr./„Man-go“ fotosesija

Šį kartą „Harzima“ komanda pasiūlė šį tą dar labiau intriguojančio – piešinius ant merginų veidų. „Man-go“ narės noriai leidosi į šį eksperimentą ir rezultatais nenusivylė.

„Galbūt merginų grupėms ir nėra įprasta fotosesijose atrodyti būtent taip, tačiau mums tiek pats procesas, kuri galime pavadinti tikru eksperimentu, tiek rezultatas labai patiko. „Man-go“ visada buvo grupė, kuri nebijojo eksperimentuoti, laužyti taisykles. Visada pačios pirmos drąsiai keisdavome savo įvaizdį. Tokios esame ir dabar“, – sakė „Man-go“ grupės lyderė Rima Petrauskytė-Malašičevė.

„Harizma“ nuotr./Rima Petrauskytė-Malašičevė
„Harizma“ nuotr./Rima Petrauskytė-Malašičevė

Merginos neabejoja, jog apie fotosesiją išgirs prieštaringų nuomonių, tačiau neigiamų reakcijų nebijo.

„Tai natūralu. Kaip ir kiekviena atlikėja ar kiekviena merginų grupė, galų gale kiekviena moteris, norime į save atkreipti dėmesį“, – šypsosi Rima.

Daugiau fotosesijos akimirkų – nuotraukų galerijoje:

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt