Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Naujasis „Transporteris“ Edas Skreinas iškeitė „Sostų karus“ į galimybę tapti superherojumi

Edas Skreinas filme „Transporteris: visu greičiu“
„Garsų pasaulio įrašų“ nuotr. / Edas Skreinas filme „Transporteris: visu greičiu“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Vienas sėkmingiausių praėjusio dešimtmečio prancūzų veiksmo kino projektų atidunda atsinaujinęs ir pasikeitęs – „Transporteris: visu greičiu“ („The Transporter Refueled“) pristato naują pagrindinio vaidmens atlikėją britą Edą Skreiną.

Panašu, kad 32-ejų aktorius vien su „Transporteriu“ turės dar daug darbo – spalio 2-ąją kinuose pasirodantis filmas yra naujos „Transporterio“ trilogijos pradžia. Siūlome trumpą pažintį su perspektyviu ir charizmatišku aktoriumi iš Londono.

Edas Skreinas gerai pažįstamas populiariųjų „Sostų karų“ žiūrovams. Tiesa, jis pasirodė tik viename serialo sezone, o po metų jo personažą jau vaidino kitas aktorius. Aktorius iki šiol dorai taip ir nepaaiškino, kodėl atsisakė vaidmens „Sostų karuose“, tačiau kalbama, kad tai lėmė pasiūlymas filmuotis „Transporteryje“. 

VIDEO: TRANSPORTERIS: VISU GREIČIU / The Transporter Refueled - Trailer - Rush (lietuviški subtitrai)

Paauglystėje Edui Skreinui niekas nebūtų žadėjęs pasaulinės karjeros – vaikinas buvo įklimpęs į kriminalinį Londono pasaulį ir tik muštynės, pasibaigusios durtine žaizda, privertė jaunuolį rimčiau susimąstyti ir pasvarstyti apie savo ateitį. Būdamas septyniolikos jis pakeitė gyvenimo būdą, susidomėjo modelio karjera ir įstojo į aktorių mokyklą. Vėliau Edas Skreinas debiutavo kaip hiphopo atlikėjas. 2007-aisiais metais jis išleido pirmąjį savo albumą, kuriame bendradarbiavo su žinomais to meto britų elektroninės ir hiphopo scenos atlikėjais. 

„Garsų pasaulio įrašų“ nuotr./Edas Skreinas filme „Transporteris: visu greičiu“
„Garsų pasaulio įrašų“ nuotr./Edas Skreinas filme „Transporteris: visu greičiu“

Šiuo metu aktorius su žmona ir sūnumi gyvena Londone ir visą savo laiką skiria vaidybai. Darbo Edui Skreinui netrūksta – baigiami kurti dar trys filmai, kuriuose jis vaidina.

Pats aktorius prisipažįsta, kad nuo vaikystės svajojo suvaidinti superherojų. Nors ankstesnėse dalyse „Transporteris“ tebuvo paprastas, įspūdingai vairuojantis ir kumščiais besisvaidantis vyrukas, naujasis filmo veidas žada parodyti daugiau triukų. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 transporteris
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt