Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujas serialas „Obelis nuo obels“ pristatytas Vaidai Skaisgirei kepant obuolių pyragą

Vaida Skaisgirė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Vaida Skaisgirė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Pirmadienį priešpiet buvusiame prodiuserio Rolando Skaisgirio bute pačiame Vilniaus centre kvepėjo obuolių pyragu ir skambėjo aktorių juokas. Šiame bute nufilmuota daugybė TV serialų, muzikinių vaizdo klipų, įvairių laidų siužetų, todėl tinkamesnės vietos pristatyti sausio 15-ąją TV3 eteryje startuosiančiai situacijų komedijai „Obelis nuo obels“ nė nesugalvosi.

Svečius pasitiko Vaida Skaisgirė, pašovusi kepti obuolių pyragą. „Pati viską ruošiau, dažnai vyrui gaminu“, – prisipažino šypsodamasi ji. Mergina virtuvėje plušėjo nuo pat ryto, todėl aktyviai kvietė paragauti jos pagaminto skanėsto.

Kol kepė savotišku serialo simboliu tapęs skanėstas, aktoriai ir kūrybinė komanda šnekučiavosi apie filmuojant serialą patirtus įspūdžius. „Obelis nuo obels“ pagrindinius vaidmenis kurs talentingi aktoriai Rimantė Valiukaitė, Giedrė Giedraitytė, Margarita Žiemelytė, Ramūnas Cicėnas ir Julius Žalakevičius.

Komišką serialą filmuoja lietuviškus televizijos serialus kurianti prodiuserių kompanija „Videometra“. „Obelis nuo obels“ kūrėjų komanda – žinomi talentai: scenarijaus bendraautoris – Aidas Puklevičius, režisierius – Sigitas Račkys. 

„Pradžia buvo sunki, bet judame į priekį. Labai reklamavo, kad čia bus komedija, bet kai personažių moterų vyrai sėda į kalėjimą – gal net nieko juokingo čia ir nėra? Aišku, tos situacijos absurdiškos. Mes specialiai neieškosime komizmo – norime, kad pati situacija ir aktoriai suloštų. Mes nevaidinsim komedijos, mes darysime gyvenimą“, – serialą pristatydamas sakė S.Račkys.

Vieną pagrindinių vaidmenų atlikusi aktorė M.Žiemelytė teigė, kad sunkiausia jai buvo įsijausti į nerūpestingos moters vaidmenį: „Esu tokia tikra lietuvaitė, todėl man sudėtingiausia buvo vaidinti nuo visko atitrūkusią moterį.“

Tuo tarpu jos kolegė G.Giedraitytė teigė su vaidmeniu susigyvenusi ir jis jai nekėlė jokių nepatogumų. Anot aktorės, labiausiai jai įsiminė serialo filmavimas sostinės Naujininkų rajone, kur netrūko kurioziškų situacijų.

Seriale apie vyrus viską išmanančią moterį vaidinanti R.Valiukaitė jame prabilo suvalkiečių tarme: „Iš karto noriu atsiprašyti suvalkiečių dėl to, kaip bandžiau atkartoti jų tarmę. Tikrai iš jų nesityčioju, man labai gražu tarmiškai šnekantys žmonės.“

Rimantė Valiukaitė, Margarita Žiemelytė, Julius Žalakevičius
Rimantė Valiukaitė, Margarita Žiemelytė, Julius Žalakevičius

„Obelis nuo obels“ – apie šeimynines tragedijas ir komedijas

Naujasis serialas statomas pagal legendinį britų pirmtaką „Birds of Feather“. Anot kūrėjų, serialas įtrauks į dviejų seserų šeimų dramą ir privers kvatoti iš gyvenimiškų situacijų absurdo.

Šeimyninės tragedijos ir komedijos pažįstamos bene kiekvienam lietuviui. Tačiau sunku įsivaizduoti dvi daugiau skirtumų turinčias seseris nei serialo „Obelis nuo obels“ herojės: pasiturinti svajoklė Milda ir visų galų meistrė Gariūnų prekeivė Vaiva. Jas suvienija bendra nelaimė – kriminalinių „žygdarbių“ pridirbę jų vyrai Arūnas ir Žygimantas.

Kartu su pagrindinėmis serialo herojėmis TV3 žiūrovai galės stebėti, kaip dvi priešingybės sprendžia problemas, ir kartu išgyventi keblias bei tragikomiškas situacijas. Pastarųjų TV3 premjeroje „Obelis nuo obels“ bus apstu.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt