Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Naujame Romo Zabarausko filme „Nuo Lietuvos nepabėgsi“ – autoironija, žinomi veidai ir gėjų sekso scena

Denisas Kolomyckis, Irina Lavrinovič, Romas Zabarauskas ir Adrianas Escobaras
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Denisas Kolomyckis, Irina Lavrinovič, Romas Zabarauskas, Adrianas Escobaras
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Režisierius Romas Zabarauskas beveik baigė filmuoti naujausią savo filmą „Nuo Lietuvos nepabėgsi“. Ta proga pasidalijo pirmaisiais įspūdžiais ir atskleidė daugiau detalių apie būsimą juostą.

Penktadienio popietę R.Zabarauskas pakvietė žiniasklaidos atstovus į spaudos konferenciją. Jos metu drauge su pagrindiniais filmo „Nuo Lietuvos nepabėgsi“ aktoriais – Denisu Kolomyckiu, Irina Lavrinovič ir meksikiečiu Adrianu Escobaru – pasidalijo įspūdžiais iš filmavimo. 

Režisierius pasakojo, kad filmuoti juostą baigs visai netrukus – liko vien paskutiniai potėpiai.  O tada – montavimas, šlifavimas, dailinimas... Filmo premjerą R.Zabarauskas numato 2016-aisiais. 

„Žinoma, sieksime tarptautinės premjeros. Kai pasirodysime pasaulyje, tada galėsime išsirinkti premjeros datą ir Lietuvoje, – sakė jis. – Aukščiausio lygio pasauliniai festivaliai nori parodyti filmą pirmieji – prašo, kad jis dar niekur nebūtų rodytas. Kadangi mes taikomės į aukščiausią lygį, Lietuvai teks palaukti. Taip jau buvo ir su kitu mano filmu „Streikas“ – pristatėme jį Berlyne, Maskvoje, tada Lietuvoje.“

Paklaustas apie filmo siužetą R.Zabarauskas pasakoja nedaug. „Anksčiau buvau linkęs daug viešinti, o dabar kaip tik nenoriu nieko sakyti – tapau paslaptingesnis“, – šypsosi jis. 

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Filmo „Nuo Lietuvos nepabėgsi“ spaudos konferencijos akimirka
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Denisas Kolomyckis, Irina Lavrinovič, Romas Zabarauskas, Adrianas Escobaras

Filmo užmojis – papasakoti išgalvotą istoriją apie patį Romą Zabarauską (akt. Denisas Kolomyckis). Homoseksualus režisierius padeda savo draugei, kino aktorei Indrei (akt. Irina Lavrinovič) pabėgti iš Lietuvos, po to kai ji nužudo savo motiną ir pavagia jos pinigus. Kartu į kelionę Romas Zabarauskas pasiima savo meksikietį vaikiną Carlos (akt. Adrianas Escobaras).

Koks jausmas R.Zabarauskui kurti filmą, kurio pagrindinis herojus – jis pats? „Ir keista, ir juokinga. Galbūt kas nors pagalvos, kad aš čia labai rimtai suplanavau parodyti, koks herojus esu, koks geras žmogus. Taip nebus. Šiame reikale labai daug autoironijos, apmąstymų“, – tikina jis. 

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Romas Zabarauskas
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Romas Zabarauskas

Ar realiame gyvenime jis ir meksikietis A.Escobaras – pora? „Turiu meksikietį mūzą – tai Adrianas Escobaras. Susipažinome prieš pora metų, kai savo filmą „Streikas“ pristatinėjau Meksikoje. Būtent per pristatymą užsimezgė pažintis, lėmusi bendradarbiavimą. Jis buvo vienas tų, kurie įkvėpė naująjį mano darbą“, – atsako režisierius. 

Konferencijos metu R.Zabarauskas papasakojo ir apie kitus filme pasirodysiančius aktorius – epizodinius vaidmenis čia kurs policininką įkūnijęs Vaidas Baumila, šiuolaikinio meno kuratorės – galeristės – vaidmenį gavo Justė Arlauskaitė-Jazzu.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Filmo „Nuo Lietuvos nepabėgsi“ spaudos konferencijos akimirka
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Denisas Kolomyckis, Irina Lavrinovič, Romas Zabarauskas, Adrianas Escobaras

„Tiek Jazzu, tiek Vaidas turi didelį aktorinį talentą. Abu jei norėtų, galėtų ir daugiau vaidinti. Man smagu turėti žinomų, talentingų žmonių palaikymą“, – svarstė R.Zabarauskas. 

Būsimiems filmo žiūrovams R.Zabarauskas žada nenuvilti. Naujoje jo juostoje – ne tik intrigos, netikėti siužeto vingiai, žinomi veidai ir daug asmeniškumo, bet ir pikantiškų aspektų.

Pavyzdžiui, net dvi sekso scenos, kuriose nusifilmavo ir homoseksualai, ir heteroseksualai. „Homoseksualų sekso scena sujaudins heteroseksualus, ir atvirkščiai“, – šypsosi R.Zabarauskas. 

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt