Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Naujam Monikos Linkytės įvaizdžiui panaudota 100 metrų užtrauktuko

Monika Linkytė
„Fotogenijų“ nuotr. / Monika Linkytė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Populiarus uostamiesčio duetas – įvaizdžio kūrėja Olga Filatova-Kontrimienė ir dizainerė Aina Zinčiukaitė ėmėsi ambicingo iššūkio – dainininkės Monikos Linkytės sceninio kostiumo. Trijų dalių ansamblis ne tik atspindi atikėjos koncertų naująją koncepciją, bet ir žavi išradingumu.

Kostiumo autorės su M.Linkyte pirmą kartą dirbo kartu ir džiaugėsi sėkmingai įgyvendinusios savo užmojus. „Mūsų sprendimas – trijų dalių kostiumas: plačios kelnės su šoniniu užtrauktuko įsiuvu, pailgintas korsetas, kuris gražiai pabrėžia Monikos dekoltė bei sijonas su šiek tiek apgaulės. Užsegto ir atsegto užtrauktuko efektas sudaro įspūdį, kad šiek tiek matome ir jos kūno“, – šypsodamasi pasakojo O.Filatova-Kontrimienė.

Įvaizdžio kūrėjos šiam autoriniam darbui turėjo specialių užsakymų. „Mes panaudojome 100 metrų užtrauktuko, užsisakėme patį stambiausią, sidabro spalvos. Kai jį atsivežėme, svėrė tiek, kad net suabejojome, ar lieknoji M.Linkytė tiek pakels, – juokėsi stilistė. – Tačiau vėliau pasižiūrėjome įrašus iš koncertų: Monika tiek šoko, tiek judėjo scenoje, kad buvo gražu žiūrėti. Nežinau, ar kostiumas taip paveikė, ar ji galutinai atrado savo kelią.“

„Fotogenijų“ nuotr./Monika Linkytė
„Fotogenijų“ nuotr./Monika Linkytė

Prie juodo kostiumo su užtrauktukais, naujai atlikėjos programai stilistės pasiūlė makiažo ir šukuosenos variantus, kurie išbaigė įvaizdį. „Minimalistinis sprendimas: makiažu neapkrautas veidas, atgal sušukuoti plaukai ir daug tikros, nuoširdžios, Monikai mielos muzikos“, – apibūdino O.Filatova-Kontrimienė.

Pastarieji M.Linkytės koncertai pelno ne tik publikos, bet ir organizatorių susižavėjimą. 

„Esame laimingi, galėję pirmieji pristatyti Kauno publikai išskirtinį Monikos albumą. Pilnutėlis „NOX“ klubas tik dar kartą įrodė, kad naujasis Monikos skambesys tiesiog užburiantis“, – patikino DJ Drule.

„Visada palaikome atlikėjus, kurie pasirodo mūsų klube ir tikime, kad jų muzika pasieks dar daugiau klausytojų. Esame laimingi, kad M.Linkytės koncertas papildė mūsų klubo programą ir visi turėjome galimybę praleisti jaukų  ir gražų vakarą“, – sakė sostinės klubo „Tamsta“ direktorė Ona Skernevičiūtė.

„Fotogenijų“ nuotr./Monika Linkytė
„Fotogenijų“ nuotr./Monika Linkytė

„Monikos koncertas nustebino savo kokybe, profesionalumu ir emocijų gausa. Mūsų erdvėse tai nuskambėjo ypatingai jaukiai. Publika liko sužavėta“, – pritarė ir Klaipėdos kultūros fabriko kūrybos vadovė Laura Jackevičiūtė.

„Koncerto atmosfera labai nuoširdi, o muzika, skambanti koncerte, labai emocinga ir jos norisi klausytis dar ir dar“, – po M.Linkytės pasirodymo Šiauliuose teigė renginių organizatorius Andrius Senkus.

Gruodžio 25-ąją jos laukia net trys koncertai: Klaipėdos pramogų salėje „Vakaris“, Palangos muzikos klube „Vandenis“ ir Šiaulių klube „Pataja“. Gruodžio 27 dieną atlikėja pasirodys Kauno „Žalgirio“ arenos „Amfiteatre“.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt