Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Naują sporto klubą pristačiusi Greta Lebedeva: „Jei randate laiko feisbukui, turite jo ir sportui“

Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Pirmadienio pavakarę grupės „Kitokios“ narės Greta Lebedeva ir Indrė Burlinskaitė leido sportiškai – lankėsi sporto klubo „Lemon Gym“ atidaryme, kur mokė entuziastus taisyklingai naudotis treniruokliais. Anot G.Lebedevos, kiekvienas savimi besirūpinantis žmogus turėtų reguliariai sportuoti, ir jokie pasiteisinimai apie laiko trūkumą nėra pagrįsti.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Indrė Burlinskaitė
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Indrė Burlinskaitė

Naujame sporto klube, kuris pirmadienį atidarytas Vilniaus centre esančiame prekybos centre „Europa“, G.Lebedeva ir I.Burlinskaitė pristatė, kaip pačios sako, „parodomąją programą“ – per pusvalandį susirinkusiuosius išmokė, kaip taisyklingai naudotis treniruokliais. 

Žmonės.lt G.Lebedeva pasakojo, kad kiekvienas savo kūnu ir sveikata besirūpinantis žmogus sportuoti turėtų reguliariai.

„Žinoma, sportuoti reikėtų kuo dažniau. Tačiau kiekvieno situacija vis kitokia – aktyvumas priklauso ir nuo darbo, nuo užimtumo, galų gale, išsikeltų tikslų. Indrė, pavyzdžiui, ruošiasi varžyboms, todėl sportuoja dažniau – vos ne kasdien. Aš varžyboms nesiruošiu, tik noriu palaikyti formą, todėl sportuoju maždaug triskart per savaitę“, – pasakojo.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Greta Lebedeva
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Greta Lebedeva

Pati G.Lebedeva atviravo, kad viena jos treniruotė sporto klube trunka apie valandą. Būna, kad ir lauke pasportuoja, bet salėje jai vis tiek mieliau – taip yra įpratusi. „Aišku, gryname ore gal geriau būtų“, – svarsto. 

Kiek turėtų trukti treniruotė, kad ji būtų naudinga? „Toms merginoms, kurios sportuoti tik pradeda, treniruočių gali reikėti ir daugiau, ilgesnių. Bet būtinai reikėtų kreiptis į trenerį, paprašyti pagalbos. Pačios iš nežinojimo gali reikalus labiau pagadinti nei pagerinti“, – tikina G.Lebedeva. 

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Greta Lebedeva ir Indrė Burlinskaitė
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Greta Lebedeva ir Indrė Burlinskaitė

O ką daryti, jei lankytis sporto klube paprasčiausiai neturi laiko?

„Jeigu turite laiko naršyti „Facebook“, tada turite laiko ir sportui. Juk perdien skirti valandą mankštai ar tris keturis kartus per savaitę nueiti į sporto klubą gali kiekvienas. Reikia tik noro būti gražiems, sveikiems ir stipriems. Gal kam nors į sporto salę tikrai visai nesinori eiti. Bet jei nesinori ten, juk galima sportuoti gryname ore! Eikite, pabėgiokite tame pačiame Vingio parke – ten renkasi daug sportiško jaunimo“, – tikina G.Lebedeva ir pažada: įsivažiuosite, įsijausite, ir net didžiausiam tinginiui sportuoti taps malonu. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt