Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Naują savo piešinį parodžiusi Monika Šalčiūtė: „Tai neatskleistas mano hobis“

Monikos Šalčiūtės piešinys
Monikos Šalčiūtės piešinys
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Pagauta meninio įkvėpimo Monika Šalčiūtė ima į rankas teptuką ar pieštuką ir taip ant drobės ar popieriuje išreiškia viduje susikaupusias emocijas. Savo piešinius ji kruopščiai saugo ir jų neviešina, tačiau vienu ji panoro pasidalinti su savo gerbėjais.

„Laisvu laiku...“ – po socialiniame tinkle paviešinta nuotrauka rašė ji. Naujas jos darbas sulaukė nemažai dėmesio, daugelis spėliojo, ar tik Monika nebus piešinyje įamžinusi pati savęs.

Paveiksle vaizduojama ant kelių klūpinti apsinuoginusi mergina, šalia jos – nugara pasirėmusio vaikino kontūrai. Tačiau paklausta apie tai mergina nenorėjo identifikuoti pavaizduotų figūrų, nes tai – itin asmeniška. „Kas ten pavaizduota – paslaptis. Kam reikia, tas supras“, – sakė ji.

Asmeninio albumo nuotr./Monikos Šalčiūtės piešinys
Asmeninio albumo nuotr./Monikos Šalčiūtės piešinys

Monika sako mėgstanti piešti nuo vaikystės, labiausiai – aliejiniais dažais. Tačiau ar dažnai tuo užsiima, priklauso nuo nuotaikos. „Daug ko neparodau žmonėms. Pasilieku sau tokius dalykus, nes man tai yra vertybė. Piešimas nėra naujas mano hobis. Tai neatskleistas mano hobis“, – Žmonės.lt sakė ji.

Dar praėjusių metų pavasarį ji per 5 valandas žaliame fone nutapė pilką katino snukį. Tuomet šį paveikslą įsigyti nusprendęs Monikos gerbėjas už jį nepagailėjo tūkstančio litų. Tokią kūrinio kainą Monika nustatė pati.

„Pinigai man – paskutinėje vietoje. Šiaip jau, tas tūkstantis litų už meną yra labai mažai. Jei paveikslas būtų didesnis, būtų galima ir už 30 tūkst. ar net 40 tūkst. litų parduoti. Lietuvoje žmonės taip meną ir pardavinėja, o kiti perka! 1000 Lt dar labai mažai“, – beveik prieš metus Žmonės.lt sakė ji.

Apie naujų piešinių pardavimą Monika kol kas sako negalvojanti, tačiau neatmeta galimybės, kad galbūt kada nors tai pakartos: „Sužinosite, kai ateis laikas.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Andrius Tapinas „Pinigų kartoje“ apie Lietuvos ekonomiką kalbėjosi su Monika Šalčiūte

Asmeninio albumo nuotr./Monikos Šalčiūtės tapytas paveikslas
Asmeninio albumo nuotr./Monikos Šalčiūtės tapytas paveikslas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt