Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Nauja merginų šokių grupė „Show Ladies“ tikisi užkariauti pramogų pasaulį

„Show Ladies“
Rūtos Slaninaitės nuotr. / „Show Ladies“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Pramogų pasaulyje merginų muzikos grupių išties nemažai, tačiau vis dažniau į viešumą savo kelią ima skintis ir šokių grupės. Praėjusių metų pabaigoje Jonavoje susibūrė penkių merginų šokių grupė „Show Ladies“ – šokėjos tikisi būti pastebėtos ir sėkmingai įsilieti į pramogų pasaulį.

Dovilė Šabanaitė, Justė Solochinaitė, Limantė Bespalovaitė, Paulina Simėnaitė, Vaida Vancevičiūtė – naujas į pramogų pasaulį besiveržiantis žavių, jaunų, šokančių merginų projektas – „Show Ladies“. Ne vieną mėnesį merginos ieškojo savo stiliaus, derino šokius, todėl dabar, anot grupės vadybininko Augustino Kazlausko, jau atėjo tinkamas metas prisistatyti.

„Esame šokių grupė, bet noriai dirbame ir su reklaminiais projektais. Ne vieną mėnesį vyko paruošiamieji darbai – ruošiami kostiumai, choreografija, konsultacijos su kitais specialistais. Bet dabar jau esame pasiruošę prisistatyti ir save parodyti“, – teigė A.Kazlauskas.

Rūtos Slaninaitės nuotr./„Show Ladies“
Rūtos Slaninaitės nuotr./„Show Ladies“

Pavadinimas „Show Ladies“ norom nenorom asocijuojasi su dainuojančių merginų grupės „Pop Ladies“ pavadinimu. Ar jos kažkaip susijusios? „Su šiuo klausimu jau spėjome susidurti, žmonės klausia, ar esame susiję su „Pop Ladies“. Su jomis neturime nieko bendro, o ir pavadinimą galvodami tikrai nekopijavome, mums tiesiog patiko toks pavadinimas.  Be to, gal ateityje abi grupės susivienys? Jos dainuos, o mes – šoksime, kodėl gi ne“, – šyptelėjo grupės vadybininkas.

Fotosesija spengiant šalčiui

Ši fotosesija vyko pavasarį, tačiau sudėtingomis sąlygomis – spengiant šalčiui. „Visada galvojome, kad dirbti modeliais yra vieni juokai, tačiau po šios fotosesijos mūsų nuomonė kardinaliai pasikeitė. Dirbome sudėtingomis sąlygomis, lauke ne tik spengė šaltukas, tačiau ir vyravo minusinė temperatūra. Vis dėl to peršalimo pavyko išvengti, o rezultatai pateisina visas priemones,“ – pasakoja merginos.

„Labai džiaugiamės, kad prie fotosesijos prisidėjo profesionalių žmonių komanda. Tempas, profesionalumas, bendras tikslas ir šaunus galutinis rezultatas“, – teigė projekto vadovas A.Kazlauskas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Moteris
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt