Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Natalijos Bunkės siurprizas – prabangiu visureigiu renginyje suplėšė fotosieną

Natalija Bunkė su sūnumi Kristupu
Erlendo Bartulio nuotr. / Natalija Bunkė su sūnumi Kristupu
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Dainininkei Natalijai Bunkei ir jos sūnui Kristupui ketvirtadienio vakarą Kaune teko įdomi užduotis. Ji tapo staigmena į KTU Mokslo, studijų ir verslo centrą „Santakos slėnis“ susirinkusiems svečiams.

Kviestinė publika apie pusvalandį galėjo grožėtis fotosiena, ant kurios buvo pavaizduotas vakaro metu pristatytas naujasis prabangus ketvirtos klasės „Lexus RX“ visureigis. Niekas nė neįtarė, kad popierinė fotosiena slepia tikrą automobilį su N.Bunke prie vairo.

Vedėjui Ryčiui Kuzmenkai pristačius vakaro programą, staiga pasigirdo automobilio variklio gausmas. Įsižiebė ir dar kelių salėje stovėjusių naujųjų „Lexus“ žibintai.

Publikos buvo paprašyta kiek pasitraukti nuo scenos. Tuomet popierinė sienelė plyšo ir į vakaro erdvę įriedėjo Natalijos vairuojamas šventės „kaltininkas“.

Erlendo Bartulio nuotr./Natalija Bunkė prie „Lexus RX“ vairo
Erlendo Bartulio nuotr./Natalija Bunkė prie „Lexus RX“ vairo
Erlendo Bartulio nuotr./Vakaro akimirka
Erlendo Bartulio nuotr./Natalija Bunkė su sūnumi Kristupu

Papozavusi fotografams dainininkė iš automobilio išlipo, kiek ilgiau salone užtruko Kristupas, vis mėginęs paspausti vieną ar kitą mygtuką. 

Vėliau išbandyti naujo automobilio salono komfortą galėjo bet kuris iš vakaro svečių ir tokių atsirado ne vienas.

Uždaro vakaro svečiai taip pat galėjo pasigrožėti automobilių aksesuarų kūrėjos Kristinos Uptaitės darbais, gyvai išgirsti „Eurovizijos“ atrankai skirtą Neringos Šiaudikytės dainą, mėginti perprasti mentalisto Nicholo Kino triukus, įvertinti „In*beat” šokėjų pasirodymą ir stebėtis sienomis laipiojusių KTU studentų – kalnų sporto entuziastų – fizinėmis galimybėmis.     

Jūsų dėmesiui – vakaro svečiai ir renginio akimirkos:

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt