Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Natalijai Bunkei – 33-eji: „Su kiekvienais metais gražėju ir tuo labai džiaugiuosi“

Natalija Bunkė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Natalija Bunkė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Vasario 5-ąją Natalija Bunkė švenčia gimtadienį, jai suėjo 33-eji. Tiesa, ši šventė Natalijai nėra jos mėgstamiausia ir nuo gimtadienio kasmet ji stengiasi šiek tiek pasislėpti. Ne nuo bėgančių metų, ne nuo skaičiaus, o nuo dėmesio, kuris tądien užgriūva.

„Kartais būna puiki nuotaika, bet dažniausiai noriu pabėgti nuo tos šventės. Nepatinka ir tiek, nors, žinoma, malonu sulaukti sveikinimų. Šiemet dar ir šiek tiek sirguliuoju, labai skauda gerklę, o vakare teks koncertuoti – su „Pop Ladies“ merginomis vakare turime pasirodymą Kaune. Ten ir atšvęsime“, – Žmonės.lt kalbėjo grupės lyderė.

Tačiau koncertas Kaune anaiptol nebus vienintelė proga paminėti gražią sukaktį. Šeštadienį dainininkė ketina susikrauti lagaminus ir drauge su mylimuoju krepšininku Vilmantu Diliu trumpam išvykti į užsienį. 

Kur tiksliai, neišduoda. Tik juokdamasi prasitaria, kad šią išvyką pora planavo nuo Naujųjų, bet vis neištaikė progos atitrūkti nuo darbų ir pabūti tik dviese.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Vilmantas Dilys ir Natalija Bunkė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Vilmantas Dilys ir Natalija Bunkė

„Ši kelionė – bendrai planuota. Naujų metų proga gavome dovanų kelialapį, bet vis atidėliojome. Gimtadienis – puiki proga tą dovaną panaudoti“, – pasakojo N.Bunkė.

Apskritai ji sako mėgstanti praktiškas dovanas, nesvarbu, ar tai būtų kelionė, ar naujas mėgstamų kvepalų buteliukas, ar koks nors namuose reikalingas daiktas, apie kurį ji seniai svajojo. „Būna, kad ir pasufleruoju, pasakau, ko norėčiau dovanų, kas man patiktų. Nors šiemet kažkaip jokio specialus sąrašo neturiu, na, gerai... reikia man naujo telefono“, – juokėsi Natalija.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Natalija Bunkė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Natalija Bunkė

Skaičius 33 Natalijos negąsdina, o bėgantys metai – tik suteikia žavesio. Atlikėja sako nesuprantanti tų moterų, kurios bijo prisipažinti, kiek joms metų, tų, kurioms kiekviena naujai susiformavusi raukšlė prilygsta katastorofai.

„Po 30-mečio pradėjau sau labai patikti. Ėmiau labiau pasitikėti savimi ir pradėjau mylėti save tokią, kokia esu, su visais pliusais ir trūkumais. O jei kam nepatinka mano trūkumai, tai jau ne mano problema. Su kiekvienais metais vis gražėju ir tuo labai džiaugiuosi“, – teigė N.Bunkė.

Pasak jos, būtent pasitikėjimas savimi yra pagrindinė kiekvienos moters grožio formulės sudedamoji dalis. „Reikia save mylėti. O jei myli save, tave myli ir kiti, jei myli save – esi graži“, – įsitikinusi atlikėja.

Reikia save mylėti. O jei myli save, tave myli ir kiti, jei myli save – esi graži.

Savęs grožio auka Natalija nevadina, per daug nesivaiko ir įvairių grožio procedūrų.

„Nieko ypatingo nedarau. Kaip ir visos moterys stengiuosi prisižiūrėti ir tiek. Žinoma, labai svarbus yra poilsis. Pamiegojusi tris valandas negaliu atrodyti puikiai. Aišku, nuovargį galima paslėpti grimu, bet prastos savijautos nepaslėpsi“, – sakė ji.

Gabijos Monikos Vainiutės nuotr./Kristina Ivanova ir Natalija Bunkė
Gabijos Monikos Vainiutės nuotr./Kristina Ivanova ir Natalija Bunkė

Visuomet pasitempusi, visuomet pasitikinti savimi, niekada žodžio kišenėje neieškanti, galinti ir pyragą iškepti, ir vinį įkalti, ir paglostyti, ir įgelti.

N.Bunkės pavardė jau spėjo tapti stiprios savarankiškos moters sinonimu. Iš kur atlikėja semiasi tos stiprybės? Juk nėra lengva vienu metu būti ir šeimyniška moterimi, sūnaus Kristupo mama, o tuo pačiu – nepalaužiama princese Ksena, geležiniais šarvais.

Teodoro Biliūno nuotr./Natalija Bunkė su sūnumi Kristupu naujojo „Lexus RX“ pristatyme
Natalija Bunkė su sūnumi Kristupu

„Tai – mano charakterio savybė. Moku būti ir arši, ir švelni, tiesiog esu konkreti. Jei kam nors, kas nors manyje nepatinka, tai jau ne mano problema. Nors kuo toliau, tuo labiau stengiuosi atsiriboti nuo visų intrigų. Stengiuosi nepalikti po savęs priešų, o neigiamus dalykus paversti teigiamais. Tos mažos intrigėlės kiekviename žingsnyje... Nebekreipiu į jas dėmesio, jau užsigrūdinau“, – šypti Natalija.

Tačiau net ir būdama tvirto charakterio ji, kaip ir visi, kartais palūžta. „Tokiais momentais man reikia atsiriboti ir pabūti su savimi. Nereikia manęs guosti, nemėgstu, kai žmonės ima lįsti su klausimais „kas nutiko, kas negerai“, kai bando apsikabinti... Turiu pati viena išgyventi problemą, išlaukti, apgalvoti“, – sakė ji.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Natalija Bunkė ir Deivydas Zvonkus
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Natalija Bunkė ir Deivydas Zvonkus

Natalija neretai pagalbos kreipiasi į vienus artimiausių jai žmonių – buvusį vyrą Deivydą Zvonkų ir jo žmoną, gerą bičiulę, scenos kolegę Katažiną Zvonkuvienę. Ji sako esanti dėkinga likimui, kad ją suvedė su jais. „Deivydas yra vienas didžiausių mano psichologų. Galiu jam bet kada paskambinti, paprašyti patarimo. Katažina – ji taip pat visuomet šalia. Labai šiuos žmones vertinu“, – kalbėjo N.Bunkė.

Gimtadienis Natalijai – ta diena, kai galima pagalvoti apie ateinančius metus, apmąstyti, kas vyko per pastaruosius. Tačiau per daug ji stengiasi neplanuoti.

„Žinau tik tiek, kad būsiu laiminga moteris, tuo neabejoju. Reikia užsibrėžti tikslu ir svajoti, nes svajonės – pildosi. Dar prieš 10 metų aš tiksliai žinojau kuo būsiu šiandien ir nė minutei dėl to nesudvejojau. Pasikartosiu, bet tikrai – svajonės pildosi“, – sakė ji.

Kol kas jos gyvenime didžiausią vietą užima muzikinė veikla ir šeima. Jai Natalija negaili laiko ir stengiasi išnaudoti kiekvieną akimirką drauge. Šiuo metu su krepšininku V.Diliu Kaune gyvenanti atlikėja jį vadina „draugu“. Žmogų, su kuriuo gera, kuris užpildo jos širdį pačiomis geriausiomis emocijomis.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Natalija Bunkė ir Vilmantas Dilys
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Natalija Bunkė ir Vilmantas Dilys

Gal ir vestuvėmis jau kvepia?

„Oi, nežinau. Žinote, tu planuoji, o Dievas juokiasi. Kol kas neplanuojame, tačiau pagyvensime ir pamatysime, visko gali būti. Esu laiminga moteris, viskas šaunu, gyvename smagiai, tačiau viskam savas laikas“, – tikino ji, o paklausta, ar lengvai ryžtųsi tekėti trečią kartą nedvejodama tarė „tikrai taip, o kodėl ne?“

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt