Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Natalija Bunkė švenčia 32-ąjį gimtadienį: „Išmokau patylėti – nenoriu dalintis savo meile“

Natalija Bunkė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Natalija Bunkė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Ketvirtadienį Natalijai Bunkei suėjo 32-eji, tačiau jokios fiestos ir fejerverkų vakare nenusimato: per savo šventę dainininkė koncertuos svetimame gimtadienyje, o po darbo jaukiai pavakarieniaus su pačiais artimiausiais: sūnumi Kristupu ir tėvais.

Gimtadienio dieną N.Bunkė šįmet paaukojo darbui – Kaune dainuos tą pačią dieną kaip ir ji gimusio užsakovo gimtadienio puotoje. „Man turbūt taip įprasta...“ – Žmonės.lt sakė N.Bunkė ir tik numoja ranka: nepirmas kartas, kai savo šventę paaukoja kitiems. 

Nejau ji nenori ir sau puotos iškelti? „Šventės man norisi tada, kai sueina apvalus metų skaičius – tada jau noriu pažymėti. O jei atvirai, po 30-mečio net jaučiu nenorą švęsti. Ne dėl to, kad jausčiau, kad senčiau... Tiesiog. Kai mane pakvietė koncertuoti per pačios gimtadienį, nedvejodama sutikau“, – sakė. 

Vis dėlto savo gimtadienį ji suspės paminėti, nors ir kukliai: „Ir praėjusiais, ir šiais metais tarytum bėgu nuo savo gimtadienio. Šįkart nusprendžiau, kad po koncerto grįšiu ne taip ir vėlai – apie 22 val., taigi su sūnumi ir tėvais susėsime prie stalo. Mama padarys cepelinų, nupirks tortą. Atšvęsime šeimyniškai ir be pompastikos.“

Natalijai smagu, kad atėjo gimtadienis – nors nuo jo ir sakosi tarsi bėganti, vis tiek kasmet laukia, kada jos diena išauš. „Man visai smagu. Va, gimtadienis, dar vieneri metai prabėgo... Visad per gimtadienį pagalvoju, kokie buvo praėję metai. O pastarieji buvo labai svarbūs ir gražūs. Džiaugiuosi tuo. Tikiuosi, kad ateinantys bus neprastesni“, – šypsosi ji. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Natalija Bunkė su sūnumi Kristupu
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Natalija Bunkė su sūnumi Kristupu

Svarbiausi sveikinimai – sūnaus

Kad ir kukliai žada švęsti, kad ir nekelia puotos, dėmesio gimtadienio dieną ir sveikinimų lavinos N.Bunkė vis tiek niekada neišvengia. Šįmet pirmąsias dovanas ir linkėjimus ji gavo dar gerokai iš anksto: pasveikino draugai, dovanų atsiuntė skirtingos kompanijos. „Viską mielai priimu, man labai patinka!” – juokėsi dainininkė. 

Tačiau patys svarbiausi jai būna sūnaus Kristupo tariami sveikinimai. „Turbūt čia labai „mamiškas“ dalykas, bet gražiausia man, kai sveikina sūnus. Tas jo išmoktas tekstas... „Mamyte, aš tave labai myliu ir sveikinu su mamytės diena, va“... Jam vis močiutė pasufleruoja, ką kada sakyti. Neabejoju, kad močiutė ir dabar išmokys kokį eilėraštuką, kurį jis man pasakys. Apsiverkti galima klausant tokių sveikinimų“, – atvirauja atlikėja. 

Pasakojo, kad kartais Kristupas ir dovanėlę kokią pats padaro, tik tada jam reikia suaugusiųjų pagalbos. Pirmąsias dovanas Kristupas sukūrė per Kalėdas, vėliau – ir per Naujus metus. 

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Natalija Bunkė su sūnumi Kristupu
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Natalija Bunkė su sūnumi Kristupu

Su metais gražėja

Ar nebijo Natalija tų bėgančių metų? „Vis pagalvoju, kad jau senstu. Bet kita vertus, pasižiūriu į senas savo nuotraukas, pavyzdžiui, „Yvos“ laikų, palyginu, kaip atrodžiau tada ir dabar, ir šiandien jaučiuosi žymiai gražesnė. Negaliu sakyti, kad dabar esu brandi, bet dabar aš sau – žymiai žavesnė ir gražesnė moteris. Gal kai yra daugiau metų, tai išryškėja bruožai, moteris atrodo labiau „išlaikyta“. Mano metai man netrukdo, o juk 32 – labai geras amžius“, – svarsto ji. 

Ir iš tiesų, koks yra jos slaptas grožio receptas? Kaip net bėgant metams N.Bunkei pavyksta išlaikyti puikią figūrą, žavėti aplinkinius savo išvaizda? „Dėl to turbūt kalti genai. Aišku, po 30-ies medžiagų apykaita yra šiek tiek palėtėjus. Jei seniau galėdavau valgyti, kimšti taip, tarsi viską grūsčiau kaip į šiukšlių dėžę, tai dabar turiu prisižiūrėti. Pavyzdžiui, kai neseniai kažkas numetė repliką, kad priaugau 5 kg, pasižiūrėjau į save per televiziją ir sau nepatikau. Tuos kilogramus tada numečiau per savaitę. Man svarbu, kaip atrodau, tačiau turiu viskam pasiryžti pati. Bet jeigu man pačiai patinka būti stambesnei, tada nekreipiu dėmesio, ką kas kalba – čia jų problemos“, – tikino. 

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Natalija Bunkė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Natalija Bunkė

Pasufleravo, ir kaip tuos penkis kilogramus, esant norui, vos per savaitę numesti: „Reikia valgyti mažiau. Tiesą sakant, reikia labai daug kantrybės ir... beveik nieko nevalgyti. Kai norėjau atsikratyti tų 5 kg, perdien galėdavau ir pusę sumuštinio suvalgyti, gerti vandenį ir daugiau nieko. Apsikroviau darbais ir pamiršau, kad reikia valgyti. Svoris nukrito ir šią savaitę 34 dydžio drabužiai man jau kai kurios vietose pasirodė didoki.“

Nebijo ji ir gresiančių raukšlių. Sako, turi jau ne vieną, bet dėl to nesinervina – jai gražu. „Mimikos raukšlės mano veide yra labai gilios, ir jos man gražios. Turiu iškilius skruostus. Kitos leidžiasi kokias injekcijas, o man nieko daryti nereikia. Nežadu slėpti savo šypsenos raukšlės, kuri dabar yra labai ryški, o su metais tik ryškės. Manau, ji man teikia savito žavesio – nesiruošiu jos „gesinti“, – sako dainininkė. 

Asmeninio albumo nuotr./Natalija Bunkė
Asmeninio albumo nuotr./Natalija Bunkė

Kalbos apie meilę baigėsi

Paklausta, kokius tikslus sau kelia ateinantiems metams – juk dažnas per gimtadienį prisigalvoja, ką norėtų nuveikti iki kito, N.Bunkė sako, kad pati tikslų jau seniai nebekelia. „Nekeliu tikslų sau, nes tada gyvenimas iš manęs pasišaipo. Imu iš gyvenimo viską, ką jis man duoda. Atmetu tuos dalykus, kurie man nepatinka ir netinka. Per visus šiuos metus aš išmokau paslėpti tai, ko nereikia rodyti, išmokau patylėti. Džiaugiuosi, kad dabar man pavyksta daug dalykų pasilikti sau“, – tikino ji. 

Ir nors iki šiol ji atvirai pasakodavo apie viską – šeimą, vyrus, santuokas, skyrybas ir ne tik – dabar iš N.Bunkės apie jokias meiles nė žodžio neišpeši: „Dabar man atrodo, kad kuo daugiau šneki apie savo meilę ir laimę, tuo daugiau ją išbarstai. Taigi aš su niekuo nenoriu dalintis savo meile.“

Tai ko gi sau galėtų palinkėti moteris, kuri, rodos, gyvenime jau turi viską? „Laimės. Iš tikrųjų, aš viską turiu – belieka džiaugtis gyvenimu“, – šypsosi N.Bunkė. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Natalija Bunkė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Natalija Bunkė
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt