Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Natalija Bunkė persikraustė gyventi į Kauną: įsikūrė pas širdies draugą Vilmantą Dilį

Natalija Bunkė
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Natalija Bunkė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Natalija Bunkė jau kurį laiką nebegyvena Vilniuje – susikrovusi lagaminus moteris persikraustė į savo širdies draugo, krepšininko Vilmanto Dilio namus Kaune – savo gimtajame mieste.

„Kol Vilniuje įrengsime Kristupo butą, gyvensiu Kaune – teko atsisakyti nuomojamo buto sostinėje. Kristupui tėtis nupirko butą, į kurį, tikriausiai, įsikelsime tik rudenį, o iki tol gyvensime Kaune“, – Žmonės.lt sakė N.Bunkė.

Dainininkė pasakojo, kad Kaune gyvena beveik pačiame centre, jaukiai įrengtame Vilmanto bute, tačiau patikino, kad jai tikrai nebuvo itin svarbu įsikurti būtent miesto širdyje.

„Man didelės reikšmės nesudaro – gyventi centre ar toliau. Tikrai. Aš kaip tik esu labiau užmiesčio vaikas“, – šypteli pašnekovė.

Natalija patikino, kad dažnas važinėjimas į Vilnių darbo reikalais jos nevargina, mat atstumas, jos vertinimu, visai nedidelis: „Važinėjimas iš Kauno į Vilnių didelių problemų man tikrai nesukelia – juk kartais sostinėje kamščiuose užtrunku ilgiau, nei važiuodama iš Kauno į Vilnių.“

Apie gyvenimą Kaune sklinda ir anekdotų, ir gana ironiškų pasvarstymų – kaip pati Natalija vertina šį miestą?

„Mano akyse Kaunas tiesiog gražėja, tikrai matau ir juntu, kad šis miestas atsigauna. Labai džiaugiuosi už Kauną, kad jis sparčiai kyla, o patys kauniečiai – labai verslūs žmonės, su jais nenuobodu, visko prisigalvoti galima“, – patikina ji.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Natalija Bunkė ir Vilmantas Dilys
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Natalija Bunkė ir Vilmantas Dilys

Kaune – ne visam laikui

Vis dėlto Natalija neslepia, kad ateitį, bent jau kol kas, įsivaizduoja Vilniuje, todėl į jį planuoja sugrįžti kai tik bus baigti sūnaus buto įrengimo darbai. 

„Rudenį planuojame apsistoti Vilniuje – tačiau žinote, kaip sako: tu planuoji, o Dievas juokiasi. Sunku pasakyti, kas iš tiesų bus po pusmečio, gal galiausiai liksime gyventi Klaipėdoje“, – juokėsi N.Bunkė.

Dainininkė džiaugėsi, kad ir sūnaus tėvas Danielius Bunkus daug laiko būna Kaune, todėl problemų pasimatyti su sūnumi – nėra, visus tokie pokyčiai tenkina.

„Danielius pats bent pusę savaitės praleidžia Kaune, todėl mes visa didelė šeima gražiai ir draugaujame – jeigu tenka apsistoti Vilniuje, galime būti pas Danielių, o kai jis būna Kaune – gali apsistoti pas mus. Didelė graži šeima, visiems visuose miestuose vietos užtenka“, – šypsosi pašnekovė.

Asmeninio albumo nuotr./Natalija Bunkė su sūnumi Kristupu
Asmeninio albumo nuotr./Natalija Bunkė su sūnumi Kristupu
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt