Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

„Naktinių personų“ koncerto Vilniaus klube nepraleido ir Ieva bei Rolandas Mackevičiai

Ieva Mackevičienė, Rolanda Mackevičius
Tomo Petrovskio nuotr. / Ieva Mackevičienė, Rolanda Mackevičius
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šeštadienio naktį klube „Mojo Lounge Vilnius“ koncertavo grupė „Naktinės personos“. Į klubą netilpo visi Vilniaus naktinėtojai, koncertas sutraukė begalę grupės fanų. Tarp jų buvo galima sutikti ir Ievą bei Rolandą Mackevičius.

Tomo Petrovskio nuotr./„Naktinių Personų“ koncertas
Tomo Petrovskio nuotr./„Naktinių personų“ koncertas

Modernus skambesys, intriga ausims – naujoji klubinė „Naktinių personų“ programa atpūtė gaivų pavasarinį proveržį publikai, kuri jau spėjo pasiilgti šios grupės.

Nuoširdumo ir kokybės ženklu pažymėta muzika įgijo naujų spalvų – tai liudija apie „personų“ atvirumą ir drąsą ieškoti vis naujų išraiškos formų. Nauja grupės programa parengta kolaboruojant su kompozitoriumi Vitu Vaičiuliu, kuris savo pozicijas lietuviškos elektroninės muzikos scenoje išsikovojo dirbdamas su „Electronic I“, bei kitais projektais.

Ne vieną mėnesį trukusio intensyvaus darbo įrašų studijoje rezultatas – visiškai nauji kūriniai, „sugulsiantys“ į būsimą albumą, ir šių dienų dvasią įkūnijančios puikiai žinomų „Naktinių personų“ dainų aranžuotės. Nepaisant to, kad skambesys tapo modernesnis, visas naujosios programos atlikimas gyvas ir perteikiantis energiją klausytojams.

Daugiau įspūdžių ieškokite nuotraukų galerijoje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt