Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Moterų suvažiavime Ivanka Trump patyrė fiasko – salė nušvilpė jos kalbą

Ivankos Trump viešnagė Berlyne
„Scanpix“ nuotr. / Ivankos Trump viešnagė Berlyne
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Verslininkė Ivanka Trump prieš kelias savaites tapo oficialia savo tėvo, JAV prezidento Donaldo Trumpo patarėja. Vis dėlto moters debiutas tarptautiniame lygmenyje buvo net labai nesėkmingas – salė ją tiesiog nušvilpė.

Ivanka Trump antradienį dalyvavo Berlyne vykusiame W20 suvažiavime. Tai moterų suvažiavimas, kuriame sprendžiamos lyčių nelygybės ir moterų ekonominės galios problemos. Suvažiavime dalyvauja moterys iš G20, susidedančio iš ekonomiškai labiausiai išsivysčiusių valstybių.

Nors Ivanką Trump į šį suvažiavimą pakvietė pati Vokiečių kanclerė Angela Merkel, JAV prezidento dukra renginyje specialaus aptarnavimo ar ypatingo dėmesio nesulaukė. Užtat Ivanka Trump sulaukė galybės klausimų apie savo tėvą, jo požiūrį į moteris. Suvažiavimo dalyvėms Ivankos Trump atsakymai nepatiko – moters žodžiai buvo palydėti švilpimu ir baubimu.

„Scanpix“ nuotr./Ivankos Trump viešnagė Berlyne
„Scanpix“ nuotr./Ivankos Trump viešnagė Berlyne

Susirinkusieji tiesiog pasiuto, kai Ivanka Trump pradėjo aukštinti savo tėvą, vadinti jį neprilygstamu čempionu. Sėdėdama greta Angelos Merkel, Tarptautinio valiutos fondo generalinės direktorės Christinos Lagarde ir Nyderlandų karalienės Maximos amerikiečių verslininkė pasakojo, kad jos tėvas pralaužė ledus, sudarydamas galimybę eiti apmokamų motinystės atostogų (Ivanka Trump nutylėjo, kad vyrams tokia galimybe pasinaudoti draudžiama).

„Šeimų rėmimo klausimu mano tėvas neprilygstamas čempionas“, – sakė Ivanka Trump. Viso sakinio ji taip ir nespėjo pasakyti – ją pertraukė pasipiktinusi minia.

Pilna salė feminizmo problemas nagrinėjančių moterų neleido Ivankai Trump paversti savo tėvo feminizmo gynėju. Tik ne po to, kai visas pasaulis matė vaizdo įrašą, kuriame JAV prezidentas pričiuptas porinantis apie tai, kaip reikia griebti moteris už genitalijų.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Donaldas Trumpas su dukra Ivanka Trump
AFP/„Scanpix“ nuotr./Donaldas Trumpas su dukra Ivanka Trump

Diskusijos moderatorius nepraleido pro ausis švilpimų salėje ir pastebėjo, kad kyla klausimų dėl to, ar Donaldas Trumpas gina moterų teises. Vis dėlto Ivanka Trump paaiškino, kad dėl vulgaraus JAV prezidento įvaizdžio yra kalti ne jo paties pasisakymai ar elgesys, o žiniasklaida, kuri tai parodo.

„Mano tėtis man visada buvo nerealiai geras!“ – patikino Ivanka Trump.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt