Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Morganas Freemanas, Diane Keaton ir cinamono kvapas romantinėje komedijoje „Mūsų gyvenimas“

Morganas Freemanas ir Diane Keaton filme „Mūsų gyvenimas“
Kadras iš filmo / Morganas Freemanas ir Diane Keaton filme „Mūsų gyvenimas“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Puikų Holivudo aktorių Morganą Freemaną įprasta matyti vaidinant rimtus ir pagarbą keliančius personažus. Šį kartą komedijoje „Mūsų gyvenimas“ („5 Flights Up“) jis įsijautė į neįprastai romantinį vaidmenį – kartu su žavingąja Diane Keaton bėgdamas nuo Bruklino hipsterių kultūros jis patiria Niujorko nekilnojamojo turto rinkos iššūkius. Filmo premjera pasaulyje ir Lietuvoje įvyks gegužės 8 d.

Britų režisieriaus Richardo Loncraine'o komedija „Mūsų gyvenimas“ sukurta amerikiečių rašytojos Jill Ciment bestselerio „Heroic Measures“ motyvais. Pasakojimo centre – vyras ir žmona, kartu gyvenantys penktą dešimtį metų – menininkas Aleksas ir mokytoja bei šunų mylėtoja Ruta. Abu jau 40 metų mėgaujasi gyvenimu Brukline, į kurį persikėlė tada, kai ši miesto dalis dar nebuvo paklausi. Bėgant laikui nepatikimas Niujorko rajonas tapo populiariu ir kadaise nušiurusiu buvusio buto vertė išaugo. Gyvenimą kartinantys kaimynai hipsteriai bei varginantis nuolatinis kopimas laiptais į penktą aukštą paskatina Aleksą ir Rutą parduoti butą ir pasiieškoti naujo būsto. Filme rodomas audringas poros gyvenimo savaitgalis – jo metu buto kaina kyla ir krinta, laukiama skambučio iš veterinarijos klinikos dėl mylimo šuniuko, kuris staiga nustojo vaikščioti, be to, Niujorko gyventojus apėmė baimė dėl galimos teroristų atakos.

VIDEO: MŪSŲ GYVENIMAS (5 Flights Up Lithuanian trailer)

„Oskaro“ laimėtojai Morganas Freemanas ir Diane Keaton puikiai įsijaučia vaidindami senjorų porą Aleksą ir Rutą. O serialo „Seksas ir miestas“ žvaigždė Chynthia Nixon vaidina Rutos krikšto dukterį, nekilnojamojo turto agentę, kuriai patikėta parduoti butą.

Kadras iš filmo/Morganas Freemanas ir Diane Keaton filme „Mūsų gyvenimas“
Kadras iš filmo/Morganas Freemanas ir Diane Keaton filme „Mūsų gyvenimas“

Filmas „Mūsų gyvenimas“ atspindi ryškėjančią naują Holivudo kino tendenciją – romantinių komedijų herojai tampa garsiais tėvais. Tai nebėra „vaikinas sutinka merginą“ tipo scenarijai, o palyginti realiu gyvenimu pagrįsti pasakojimai, atskleidžiantys įvykius po „ilgai ir laimingai“. Šie filmai siūlo brandų požiūrį į meilę ir įrodo, kad šis jausmas nedingsta net sulaukus brandaus amžiaus.

Filmas „Mūsų gyvenimas“ kinuose bus rodomas nuo gegužės 8 d.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt