Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Monika Šalčiūtė pasmerkė asmenukes tualetuose

Monika Šalčiūtė
Asmeninio albumo nuotr. / Monika Šalčiūtė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šokėja, įvairių televizijos projektų dalyvė ir asmenukių guru tituluojama Monika Šalčiūtė šį vakarą svečiuosis televizijos laidoje „Svogūnų Lietuva“. Interneto sensacija tituluojama mergina ne tik parodys, kaip reikia daryti tobulą asmenukę, bet ir atskleis kur ji niekada nesifotografuotų.

„Lietuvoje yra, ko gero, tik viena mergina, kuri negeria, nerūko, neturėjo nei vienos plastinės operacijos ir nenaudodama fotošopo geba savo kūnų prikaustyti tiek vyrų, tiek moterų dėmesį“, – į „Svogūnų Lietuva“ studiją Moniką kvies laidos vedėjas Arūnas Valinskas. Šį vakarą mergina bus apdovanota svogūnu už nominaciją, skambiu pavadinimu „Šalčiūtės fenomenas“.

Šmaikščiajam laidos vedėjui A.Valinskui paklausus, kodėl šiuolaikinės merginos save fotografuoja tualetuose, Monika netramdydama juoko teigs, jog pati to niekada nedaro.

Kadras iš laidos/Monika Šalčiūtė
Kadras iš laidos/Monika Šalčiūtė

„Aš neinu fotografuotis į tualetą. Aš ten einu tik gamtinių reikalų atlikti ir pasidažyti. Ir apskritai aš labiau mėgstu, kai mane nufotografuoja, o ne kai pati darau selfius. Nes tada matosi mano kojos, talija“ ,– pasakos Monika.

Nors M.Šalčiūtę išgarsino būtent jos asmenukės, tačiau laidos studijoje A.Valinskui paprašius atskleisti paslaptį, kaip gi pasidaryti tą tobulą asmenukę, mergina piktinsis, kad šis klausimas seniai jai atsibodęs: „Manęs labai dažnai klausia dviejų ir tų pačių klausimų: kaip pasidaryti tobulą asmenukę ir kaip surinkti tiek daug sekėjų. Man nepatinka, kai manęs klausia šitų klausimų, tai jau taip atsibodę“.

Socialinių tinklų pagalba išpopuliarėjusios M.Šalčiūtės nuotraukos sulaukia šimtų paspaudimų „patinka“, o jos „Facebook“ paskyrą seką daugiau nei 170 tūkst. žmonių. Kiekviena merginos nuotrauka sulaukia ne tik galybės pagiriančių, bet ir užgaulių komentarų. Monika atskleis, kad pikti komentarai jos tikrai nežeidžia.

Kadras iš laidos/Monika Šalčiūtė
Kadras iš laidos/Monika Šalčiūtė

„Yra tokių žmonių, kurie tik ir laukia, kol aš įkelsiu nuotrauką ant savo profilio sienos, kad galėtų parašyti blogą komentarą. Bet aš ant jų nepykstu ir nereaguoju. Anksčiau reaguodavau, o dabar man tik keista, kodėl jie taip elgiasi. Vieni tiesiog ateina ir išsilieja, o kiti pasigroži mano nuotraukomis“, – laidos studijoje dėstys M. Šalčiūtė.

Kadras iš laidos/Monika Šalčiūtė
Kadras iš laidos/Monika Šalčiūtė

Linksma, ironiška ir intriguojanti laida „Svogūnų Lietuva“ – jau šį vakarą per TV3. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt