Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Monika Šalčiūtė pasirodė „Login“: „Aš vien kvėpuodama uždirbu daugiau, nei kiti dirbdami mėnesį“

Monika Šalčiūtė „Login“ konferencijoje
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Monika Šalčiūtė „Login“ konferencijoje
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Žinia, kad Monika Šalčiūtė taps progreso konferencijos „Login 2015“ pranešėja, sukėlė didžiulę diskusijų audrą dar iki prasidedant renginiui. Ką gali pasakyti 21-erių mergina, kuri viešumoje neretai pristatoma kaip „interneto sensacija“? Tačiau Monikai kandžios replikos ne motais. Penktadienio popietę sostinės parodų centre „Litexpo“ ji skaitė pranešimą tema „Mergina iš pasakos“.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Monika Šalčiūtė „Login“ konferencijoje
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Monika Šalčiūtė „Login“ konferencijoje

M.Šalčiūtės paskaita renginio svetainėje pristatoma taip: „Pažintis su Monika Šalčiūte iš arti. Interneto fenomenas: planuota marketingo strategija ar savaiminis reiškinys? Kiek iš to galima uždirbti ir ką reiškia būti žinomiausiu žmogumi „Facebook“?“

TAIP PAT SKAITYKITE: „Login 2015“ pranešėja tapusią Moniką Šalčiūtę užliejo kritikos banga: kaip jaustis Ilja Laursui?

Progreso konferencijos organizatoriai apie Moniką rašo, kaip apie fenomeną: „Pradžioje šimtai, o dabar šimtai tūkstančiai gerbėjų seka jos naujienas internete ir domisi asmeniniu gyvenimu. Mergina išpopuliarėjo ne tik „Facebooke“, bet ir visoje lietuviškoje žiniasklaidoje. Jau antrus metus iš eilės ji – labiausiai ieškomas žmogus „Google“ paieškoje Lietuvoje. Mergina įkūrė šokių studiją vos sulaukusi pilnametystės. Ji yra fotomodelis ir daugybės įmonių/prekių ženklų reklaminis veidas.“

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Monika Šalčiūtė „Login“ konferencijoje
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Andrius Užkalnis ir Monika Šalčiūtė „Login“ konferencijoje

Paskutinę minutę buvo nuspręsta, kad Monika pranešimo neskaitys, todėl susitikimas su ja iškart prasidėjo dikusija, kuria moderavo Andrius Užkalnis.

Šiuo metu M.Šalčiūtė yra populiariausia Lietuvos socialinių tinklų žvaigždė. Savo „Facebook“ paskyroje turi daugiau nei 125 tūkst. sekėjų, „Instagram“ tinkle – daugiau nei 40 tūkst. sekėjų.

Vieni ją dievina, kiti – negaili aštrių komentarų. Paklausta, kaip išmoko neįsižeisti, M.Šalčiūtė tikino, kad prie kandžių replikų jau įprato. „Eidama čia pagalvojau, kad blogiau jau nebus. Esu ir dainavusi, ir visokių nesąmonių prišnekėjusi. Kas man čia gali atsitikti? Nebent nukrisčiau nuo kedės“, – sakė mergina.

Pasak jos, daugelis žmonių ją smerkia ir šaiposi vien iš pavydo, kad jai sekasi. „Aš vien kvėpuodama uždirbu daugiau, nei kiti dirbdami visą mėnesį“, – rėžė ji.

Salėje netilo juokas – publika kvatojosi kone po kiekvieno pasakyto Monikos sakinio. „Baikite čia visi juoktis!” – auditoriją raminti bandė M.Šalčiūtė.

Konferencijoje buvo prisiminta ir Andriaus Tapino laida „Pinigų karta“, kurioje prieš kelis mėnesius mergina apsijuokė supainiojusi pelno ir pajamų sąvokas. „Aš nebijau suklysti. Klysta, tie, kurie kažką daro, o kiti išvis nedaro“, – sakė ji.

Vienas iš salėje sėdinčių žiūrovų paklausė, ar tokios klaidos ir supratimas, kad ji žino anaiptol ne viską, verčia pasidomėti tam tikrais dalykais, faktais, istorija. Pasak M.Šalčiūtės dalyvauti laidose visuomet reikia ir tai skatina tobulėti. Nepaisant nesėkmių, mergina prasitarė gavusi kvietimą dar kartą sudalyvauti televizijos laidoje su A.Tapinu ji veikiausiai nedvejojusi sutiktų: „Kodėl gi ne?“

„Login“ M.Šalčiūtė pasirodė pirmąkart, savo pranešimus  gegužės 7–8 dienomis vykstančioje konferencijoje čia skaito ir dešimtys kitų, tarp kurių Milda Dargužaitė, Justas Janauskas, Ilja Laursas, daugybė svečių iš užsienio. 

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Monika Šalčiūtė „Login“ konferencijoje
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Monika Šalčiūtė „Login“ konferencijoje
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt