Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Moniką Šalčiūtę į filmo premjerą atlydėjęs Lukas Raščiauskas: „Mums gera kartu“

Monika Šalčiūtė ir Lukas Raščiauskas
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Monika Šalčiūtė ir Lukas Raščiauskas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

„Tai pora jie ar ne pora?“ – spėliojama žiūrint į vis dažniau renginiuose drauge su Monika Šalčiūte pasirodantį jos bičiulį Luką Raščiauską. Kartu jiedu pasirodė ir ketvirtadienio vakarą naujos lietuviškos kriminalinės komedijos „Kunigo naudą velniai gaudo“ premjeroje.

Apie romantiškus jausmus vienas kitam Monika ir Lukas nekalba, o klausimą apie poros statusą tik nuleidžia juokais. „Dar ir patys nežinome, kartu mes čia ar atskirai. Mums tiesiog smagu kartu leisti laiką, tiesiog gera drauge“, – kone vienbalsiai Žmonės.lt sakė abu.

TAIP PAT SKAITYKITE: Naujo lietuviško filmo premjeroje – garsenybių poros

Monika tikina, kad šis jų susitikimas įvyko tik dėl to, kad jie abu mėgsta žiūrėti filmus, o pastaruoju metu senokai drauge nebuvo kine.

„Esu didelis krepšinio gerbėjas. Tai vis kažkaip pagal tuos pomėgius laisvalaikis dėliojasi. Pagalvojom, kad reikia ką nors kito nuveikti“, – intrigavo smagiai nusiteikęs Lukas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Monika Šalčiūtė ir Lukas Raščiauskas
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Monika Šalčiūtė ir Lukas Raščiauskas

TAIP PAT SKAITYKITE: Krepšinį Monika Šalčiūtė stebėjo su bičiuliu Luku: „Nežinome, kurią komandą palaikyti“

Asmeninį gyvenimą jie abu saugo po devyniais užraktais, o Lukas apie save pasakoti daug irgi nelinkęs. Žmonės.lt žiniomis, jis – šiek tiek už Moniką vyresnis grafikos dizaineris.

Tačiau vaikinas prasitarė, jog Monika jo gyvenime užima svarbią vietą. Kad merginai negaili dėmesio jis jau įrodė ir praėjusią savaitę. Tuomet Monika socialiniame tinkle viešai pasidžiaugė dovanų nuo Luko gavusi įspūdingą, 101 raudonų rožę.

Tokia puokštė neabejotinai nustebintų kiekvieną dailiosios lyties atstovę, tačiau Lukas į tai tik numoja ranka. „Moterims dovanoti gėles – įprastas dalykas, net ir kolegoms dovanojama. Nelabai svarbu, kiek. Čia dar ir mažokai“, – juokėsi jis.

Vėliau paaiškėjo, kad judviejų pasirodymas viešumoje tebuvo viso labo gerai apgalvotas viešųjų ryškių projektas. Monika ir Lukas drauge prisijungė prie sporto projekto, kuriame ji drauge su Luku sportuos, padės jam siekti užsibrėžtų tikslų ir pagražinti kūno formas

Daugiau premjeros svečių – nuotraukų galerijoje:

Monika ir Lukas kartu jau nebe pirmą kartą. Pirmą kartą jiedu drauge pastebėti žiūrintys krepšinio rungtynes.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt