Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Modelis Solveiga Mykolaitytė pademonstravo gundantį užpakaliuką

Solveiga Mykolaitytė
Asmeninio albumo nuotr. / Solveiga Mykolaitytė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Modelis Solveiga Mykolaitytė (29) visų savo fotosesijų turbūt nebesuskaičiuotų – šimtai nuotraukų, vietų, neįkainojamų akimirkų. O kas paneigs, kad dailios figūros šviesiaplaukės nuotraukos, kuriose ji gundančiai pozuoja, išties traukia akį? Socialiniame tinkle Solveiga pasidalino keletu itin karštų kadrų.

Asmeninio albumo nuotr./Solveiga Mykolaitytė
Asmeninio albumo nuotr./Solveiga Mykolaitytė

Socialiniame tinkle Solveigos pasidalintos nuotraukos – išties karštos: mergina pozuoja subtiliai apnuoginusi kūną, kiek drąsiau – užpakaliuką.

Dailių formų šviesiaplaukė marijampolietė ne vienoje fotosesijoje pozavo subtiliai apsinuoginusi, tačiau čia pat akcentuoja, kad jos nuotraukos – meniškos ir darytos profesionalų, o ne vulgarios.

„Modeliui tikrai nereikia stengtis atkreipti dėmesio į save pozuojant apnuoginus kūną – tai yra tik darbo dalis, kokio nors konkretaus užsakymo ar projekto mintis. Šiais laikais pigių nuogybių pilna visur, todėl vien dėl apsinuoginimo prieš kameras žvaigžde tikrai netapsi“, – Žmonės.lt yra sakiusi Solveiga.

Ar už dailias kūno formas ji dėkinga genams? „Kadangi man seniai jau nebe 25-eri, praėjo tie laikai, kai galiu sakyti, jog valgau viską, ką noriu, kada noriu ir kaip noriu, ir kad mano išvaizda dėl to nekinta, nes turiu gerus genus ir man nereikia jokių pastangų. Taip, gerus genus aš turiu, bet, deja, ateina toks laikas, kada dėl norimo rezultato reikia ir gerai pavargti. Turiu sau priminti, jog neįdedant pastangų, ryžto bei nesilaikant subalansuotos mitybos mano genai greitai būtų pamiršti. Tad mylėkite save, nes kūnas tai vienintelė vieta, kurioje mes iš tikrųjų gyvename“, – sakė S.Mykolaitytė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt