Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Modelis Eglė Štandtaitė šokiruota: fotografams rašinėja jos vardu prisistatinėjantis apsišaukėlis

Eglė Štandtaitė
Asmeninio albumo nuotr. / Eglė Štandtaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Trečius metus Londone gyvenantis ir dirbantis modelis Eglė Štandtaitė šokiruota: nežinia kas ir kodėl paslapčia prisistatinėja jos vardu. Apsišaukėlis rašinėja E.Štandtaitės bendradarbiams ir dažniausiai prašinėja modelio nuotraukų. Vis dėlto yla išlindo iš maišo, ir E.Štandtaitė rankų sudėjusi nesėdės: žada kreiptis į policijos pareigūnus.

Apie tai, kad kažkas prisistato jos vardu ir bando gauti naudos, E.Štandtaitė sužinojo atsitiktinai. Tik išsiaiškinus faktą modelis suprato, kad tai tęsėsi ilgą laiką – ėmė aiškėti anksčiau vykę nesusipratimai... 

„Pirmąkart apie tai išgirdau prieš kelis mėnesius, kai draugai fotografai iš Italijos, Lietuvos ir Anglijos pradėjo rašyti man apie neatsiųstas nuotraukas. Dabar tai pasikartojo vėl. Šeštadienį fotografavausi moteriškų drabužių kompanijai. Vėlai vakare draugė fotografė, su kuria dirbu jau penkerius metus, parašė, kad gavo mano vardu rašytą elektroninį laišką su prašymu atsiųsti nuotraukas iš tos fotosesijos...“ – Žmonės.lt pasakojo E.Štandtaitė. 

Asmeninio albumo nuotr./Eglė Štandtaitė
Asmeninio albumo nuotr./Eglė Štandtaitė

Modelis pasiskundė „Facebook“ tinkle ir sužinojo dar daugiau: štai dar vienas geras draugas, fotografas iš Londono, pranešė, kad ir jis sulaukė prašymų dėl Italijoje, Sienos mieste darytos fotosesijos kadrų... 

„Kadangi esame geri draugai, jis iškart suprato, kad tai ne mano rašysena. Jau informavau modelių agentūras apie šį nusikaltimą, šiandien kreipsiuos į policiją Londone. Keli žmonės jau padėjo dirbti su šiuo klausimu“, – Žmonės.lt sakė E.Štandtaitė. 

Tai ne pirmas kartas, kada vagiama E.Štandtaitės tapatybė – anksčiau ji yra radusi pavogtų savo nuotraukų neaiškiuose portaluose, žino, kad kažkas sukūrė ir netikrą jos „Facebook“ anketą. 

Asmeninio albumo nuotr./Eglė Štandaitė
Asmeninio albumo nuotr./Eglė Štandtaitė

Tačiau dabar mergina tikina esanti šokiruota. Ji įtaria, kad jos vardu kitiems prisistato tautietis. „Įtariu, kad žmogus kilęs iš Lietuvos, nes keletai fotografų buvo rašyta lietuvių kalba, anglų kalba buvo labai prasta. Nesuprantu tokio žmonių elgesio, man jų gaila! Greičiausiai jie jaučiasi nemylimi, laiko pykti, nori pakenkti kitiems, neturi savo gyvenimo“, – svarsto Eglė. 

Tačiau kam galėtų reikėti jos fotosesijų kadrų? „Manau, kažkas nori panaudoti mano nuotraukas komerciniams arba piktiems tikslams“, – spėlioja modelis. 

Mergina į susiklosčiusią situaciją žvelgia ryžtingai: žūt būt suras, kas dėl visko kaltas, ir reikalaus kompensacijos: „Ignoravau šią problemą, bet manau, kad daugiau tylėti negalima. Tai rimtas nusikaltimas, ir sėdėti sudėjus rankas nieko nedarant aš nesiruošiu. Imuosi visų priemonių ieškodama šio žmogaus, ir jis ar ji privalės teisiškai atsakyti už moralinę žalą, o jei paaiškės, kad nuotraukos buvo panaudotos komerciniais tikslais – ir piniginę. Kreipsiuosi į policiją Londone ir Lietuvoje, tikiuosi, greitai paaiškės, kas nusikaltėlis, o tada jis atsakys už šią „pramogą“.“

Asmeninio albumo nuotr./Eglė Štandaitė
Asmeninio albumo nuotr./Eglė Štandtaitė

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt