Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

„Mis Visata“ dalyvę Patriciją Belousovą Vilniuje aplankė „Mis Rusija 2014“ Julia Alipova

Patricija Belousova ir Yulia Alipova
Asmeninio albumo nuotr. / Patricija Belousova ir Yulia Alipova
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Konkurse „Mis Lietuva 2014“ pirmąja vicemis išrinkta šokėja Patricija Belousova antradienio popietę leido malonioje draugijoje – ją Vilniuje aplankė „Mis Rusija 2014“ karūną nešiojanti gražuolė Julia Alipova. Pasirodo, merginos – labai geros draugės.

Žmonės.lt P.Belousova pasakojo su J.Alipova susipažinusi Majamyje vykusiame grožio konkurse „Mis Visata“. Nors čia merginos ir buvo varžovės, iškart susidraugavo. O draugystės būta tvirtos – iki šiol išliko. 

„Konkurse iškart labai gerai sutarėme, tapome geriausios draugės. Taip ir liko. Dabar labai džiaugiuosi, kad turiu tokią draugę“, – Žmonės.lt sakė P.Belousova. 

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Patricija Belousova „Mis Visatos“ finale
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Patricija Belousova „Mis Visatos“ finale

Dabar J.Alipova ir P.Belousova gana dažnai susitinka. Ypač žinant, kad Patricija nemažai laiko praleidžia Maskvoje, kur treniruojasi. Bet ir Y.Alipova į Lietuvą atvyksta. Šis kartas – jau ne pirmas. 

„Susitinkame, kai aš būnu Rusijoje, taip pat kai ji atvyksta į Lietuvą, be to, ir kitose pasaulio šalyse, kur tenka būti. Dabar ji atvyko dviems dienoms. Labai gerai praleidome laiką. Norėjome pasišnekėti... Turėjome, ką pasipasakoti, – kaip ir visos merginos. Jokių ekskursijų man vesti nereikėjo – čia buvo tiesiog mergaitiškas susitikimas, pabuvimas kartu“, – Žmonės.lt paaiškino P.Belousova. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt