Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Konfliktas „Mis Visatos“ konkurse: Libano atstovė raginama atsisakyti karūnos

Kritikos bangą sukėlusi asmenukė: „Mis Izraelis“ Doron Matalon, „Mis Libanas“ Saly Greige, „Mis Slovėnija“ Urška Bračko ir „Mis Japonija“ Keiko Tsuji
„Instagram“ nuotr. / Kritikos bangą sukėlusi asmenukė: „Mis Izraelis“ Doron Matalon, „Mis Libanas“ Saly Greige, „Mis Slovėnija“ Urška Bračko ir „Mis Japonija“ Keiko Tsuji
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Grožio konkurse „Mis Visata“ kilo konfliktas tarp Libano ir Izraelio atstovių, o Libanas net ragina savo grožio karalienę atsisakyti karūnos.

Šio konflikto priežastis – bendra dalyvių nuotrauka. Libano atstovę Saly Greige (25.) užplūdo milžiniška tautiečių kritikos banga po to, kai socialiniame tinkle Izraelio atstovė Doron Matalon (21 m.) paviešino bendrą savo ir libanietės asmenukę.

Sulaukusi tautiečių raginimų atsisakyti karūnos, Saly Greige ėmė teisintis dėl minėtos nuotraukos.

„Nuo pat pirmos dienos, kada atvykau ruoštis konkursui, labai stengiausi išvengti bet kokios nuotraukos ar komunikacijos su „Mis Izraeliu“, kuri su manimi bandė nusifotografuoti kelis kartus. Tada aš fotografavausi su „Mis Japonija“ ir „Mis Slovėnija“, kai netikėtai „Mis Izraelis“ prišoko prie mūsų, pasidarė asmenukę ir paviešino ją“, – incidento versiją aiškino Libano atstovė Saly Greige.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./„Mis Izraelis“ Doron Matalon
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./„Mis Izraelis“ Doron Matalon

Izraelio atstovė Doron Matalon savo ruožtu sakė esanti nusiminusi dėl susiklosčiusios situacijos: „Tai manęs nestebina, bet vis tiek liūdina. Labai gaila, kad negali pamiršti priešiškumo bent trims savaitėms“.

Šios kaimyninės šalys kofliktuoja jau daugybę metų. Iki šiol tarp Libano ir Izraelio tvyro įtampa, Libane yra uždrausti bet kokie produktai iš Izraelio, o už kontaktą su Izraelio piliečiais libaniečiai gali būti pasodinti už grotų.

„Scanpix“/AFP (Miss Universe Organization) nuotr./„Mis Libanas“ Saly Greige
„Scanpix“/AFP (Miss Universe Organization) nuotr./„Mis Libanas“ Saly Greige

Tai ne pirmas kartas, kuomet „Mis Visatos“ grožio konkurse kyla konfliktas tarp Libano ir Izraelio atstovių. Štai dar 2002-aisiais Libano atstovė Christina Sawaya atsisakė dalyvauti konkurse, mat jame dalyvavo Yamit Har-Noy iš Izraelio. O 1993-iaisiais iš „Mis Libano“ Ghados al-Turk buvo atimtas titulas dėl to, kad grožio konkurse ji nusifotografavo besišypsodama ir susikabinusi už parankių su Izraelio atstove.

„Mis Visatos“ finalas įvyks vėliau šį mėnesį Majamyje. Lietuvai šiame konkurse atstovauja vilnietė Patricija Belousova.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt