Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Mirusio Stasio Urniežiaus artimieji prašo paaukoti laidotuvėms

Stasys Urniežius-kunigaikštis Vildaugas
Žmonės.lt skaitytojo nuotr. / Stasys Urniežius-kunigaikštis Vildaugas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Mirusio Stasio Urniežiaus, vilniečiams geriau pažįstamo kunigaikščio Vildaugo vardu, artimieji prašo pagalbos. Geros valios žmones S.Urniežiaus šeima prašo paaukoti lėšų laidotuvėms.

S.Urniežiaus šeimos išplatintoje žinutėje rašoma: 

„Stasys Urniežius daugelio atminty išliks ne tik kaip kunigaikštis Vildaugas ir Vilniaus gatvių simbolis. Be visų jam taikytų titulų, jis, visų pirma, buvo žmogus. Tegul šviesus jo atminimas ilgam išliks mūsų visų širdyse – legendos nemiršta. Visi, norintys ir galintys padėti S.Urniežiaus artimiesiems, yra laisva valia kviečiami aukoti, pervesdami norimą sumą jo dukrai – Gabijai Urniežiūtei. Surinktos lėšos bus skirtos laidotuvių išlaidoms padengti. Sąskaitos Nr. LT267300010106233503 SWEDBANK, gavėjas – Gabija Urniežiūtė.“

Žmonės.lt primena, kad žinia apie S.Urniežiaus mirtį nuaidėjo pirmadienio pavakarę. Negyvas Vilniaus legenda vadinamas vyras rastas savo namuose.

Kol kas mirties priežastis nėra žinoma. S.Urniežius turėjo sveikatos problemų.

Sužinoję apie S.Urniežiaus mirtį vilniečiai netruko imti dalintis prisiminimais apie šį žmogų socialiniuose tinkluose. Prisiminimais dalijosi ir žinomi žmonės.

Kunigaikštis Vildaugas buvo puikiai žinomas sostinės gyventojams ir miesto svečiams. Jį buvo galima dažnai sutikti Pilies gatvėje, dažnai su savimi turėdavo alkoholio. Už tai ne kartą jis buvo patekęs į policijos pareigūnų akiratį.

Vyras negailėjo kritikos žodžių valdžiai ir visada turėjo aibę istorijų, kuriomis noriai dalijosi.

Anksčiau S.Urniežius aktyviai veikė politikoje, buvo Vilniaus miesto tarybos narys, užsiėmė verslu, tačiau pastaraisiais metais garsėjo kaip keistuolis, gąsdinantis arba linksminantis vilniečius bei turistus.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt