Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Mirė Žana Friskė – 40 metų Rusijos dainininkė pralaimėjo kovą su vėžiu

Žana Friskė
„Scanpix“/„RIA Novosti“ nuotr. / Žana Friskė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Vėlų pirmadienio vakarą užgeso ilgai ir sunkiai su smegenų vėžiu kovojusios žinomos Rusijos dainininkės, aktorės ir modelio Žanos Friskės gyvybė. Jai buvo 40 metų. Be motinos liko dvejų metų Ž.Friskės sūnus Platonas.

Alionos Premudrof nuotr./Žana Friskė
Alionos Premudrof nuotr./Žana Friskė

Žinią apie mirtį TASS ir „RIA Novosti“ patvirtino atlikėjos tėvas Vladimiras.

„Taip, Žana mirė. Jos gyvybė užgeso 22 val. vakaro“, – patvirtino jis.

Kaip rašo portalas Vesti.ru, jos mirtis buvo netikėta ją mylėjusiems ir pažinojusiems žmonėms.

Rusijos žinaisklaida praneša, kad pastaruosius mėnesius Žana su artimaisiais leido užmiesčio name. Gydytojai jau niekuo jai nebegalėjo padėti. Pranešama, kad pastaruoju metu Žanos sveikata smarkiai pablogėjo, dėl komplikacijų ji buvo beveik praradusi regėjimą. Žiniasklaida praneša, kad pastarąsias pora dienų ji visą laiką gulėjo ir buvo be sąmonės.

Taip pat skaitykite: Rusijos dainininkei ir aktorei Žanai Friskei diagnozuotas smegenų vėžys

Žana Friskė Rusijoje buvo ne tik populiari atlikėja, bet ir aktorė. Ji vaidino Timuro Bekmambetovo režisuotuose filmuose „Dienos sargyba“ (Day Watch) ir „Nakties sargyba“ (Night Watch).

2013 metų balandį Majamyje Žana Friskė susilaukė pirmagimio sūnaus Platono, kurio tėvas – moters mylimasis televizjos laidų vedėjas Dmitrijus Šepeliovas.

AOP nuotr./Žana Friskė ir jos gyvenimo draugas Dmitrijus Šepeliovas
AOP nuotr./Žana Friskė ir jos gyvenimo draugas Dmitrijus Šepeliovas

Pirmieji pranešimai apie dainininkės ligą pasirodė 2014 m. sausio 15 dieną. „Life News“ šaltiniai pranešė tądien pastebėję Žaną Friskę Maskvos Šeremetjevo oro uosto medicinos punkte, į kurį ji buvo pristatyta itin sunkios būklės gulinti ligonių transportavimo vežimėlyje. Vėliau paaiškėjo, kad dainininkė gydymui išvežta į Niujorko klinikas.

Taip pat skaitykite: Žana Friskė nufotografuota Los Andžele – smegenų vėžys atlikėją pakeitė neatpažįstamai

Iš pradžių dainininkės atstovai pranešimus apie sunkią jos ligą neigė, tačiau po kelių dienų buvo paskelbtas oficialus patvirtinimas.

Kadras iš filmo „Dienos sargyba“/Žana Friskė
Kadras iš filmo „Dienos sargyba“/Žana Friskė

„Žana! Taip skaudu, kad nerandu žodžių... Aš tikėjau... Aš tikėjausi... Aš norėjau, kad tu gyventum ilgai kartu su savo berniuku... Ilsėkis ramybėje“, – „Instagram“ parašė atlikėja Polina Gagarina, šįmet Rusijai atstovavusi „Eurovizijos“ konkurse.

Prodiuseris Maksimas Fadejevas į skaudžią žinią reagavo taip: „Žinoma, gyvenimas baigiasi, tačiau pernelyg greitai. Ji buvo gera, nuoširdi ir stipri“.

„Lik sveika, mylima Žana... Lik sveika, drauge... Tikra drauge... Aš verkiu... Negaliu tuo patikėti... Tai siaubinga...“ – socialiniame tinkle rašė dainininkas Filipas Kirkorovas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt