Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Milita Daikerytė, vyresnioji sesuo Silvija ir mama Sonata – visos lyg seserys

Milita Daikerytė su mama Sonata ir seserimi Silvija
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Milita Daikerytė su mama Sonata ir seserimi Silvija
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Turbūt kiekvienai mamai palyginimas, kad ji ir jos dvi suaugusios dukros drauge atrodo kaip trys seserys – didžiausias komplimentas. Panašių pastebėjimų neretai sulaukia ir dainininkė Milita Daikerytė (18). Atvykusi į renginius su šešeriais metais vyresne seserimi Silvija (24) ir mama Sonata jos juokais vis pavadinamos trynukėmis.

„Man atrodo, kad mes visos labai skirtingos, tačiau taip yra turbūt todėl, kad puikiai žinome kiekvienos iš mūsų charakterį. Visos esame labai skirtingos“, – Žmonės.lt sakė Milita.

Pasak jos, sesuo Silvija – gerokai lankstesnio charakterio, lengviau prisitaikanti. Tuo tarpu pati Milita – griežtesnė, daugeliu klausimų turinti tvirtesnę nuomonę.

„Mama yra jaunatviška tiek išore, tiek savo vidumi. Ji mielai visur su mumis eina, noriai lankosi renginiuose, drauge praleidžiame daug laiko. Man malonu, kad mus pavadina sesėmis“, – sakė Milita.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Renginio akimirka
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Milita Daikerytė

Malonu ir mamai Sonatai. „Toks palyginimas – didelis įvertinimas, komplimentas, kurį vertinu. Stengiuosi lygiuotis į dukras, pasitempti“, – sakė ji.

Moteris užsiminė, kad būdama mama ne tik pati duoda dukroms patarimus, o mielai juos priima ir iš jų. „Turiu ko pasimokyti tiek iš Silvijos, tiek iš Militos. Ji šeimoje didelė stilistė, visuomet duoda pastabų“, – kalbėjo ji.

Sonata sako nuolat besistengianti palaikyti gerą santykį su dukromis. Jos jai didelis ramstis tiek smagiomis gyvenimo dienomis, tiek sunkesniais momentais. 

„Malonu kartais pačiai sau pripažinti, kad dukros mane pranoko. Gražiai sutarti mums visoms labai svarbu. Todėl stengiamės nemažai laiko praleisti kartu. Drauge einame apsipirkti, kartu susėdame prie bendro stalo, pasikviečiame ir močiutę, nueiname į bažnyčią tiek švenčių, tiek paprastomis dienomis“, – sakė Sonata.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Renginio akimirka
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Silvija ir Milita Daikerytės su mama Sonata

TAIP PAT SKAITYKITE: Pramogų elito vakarėlyje padvelkė Kalėdų dvasia

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt