Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Milijonierius operos solistės Martos Lukošiūtės gyvenimą pavertė pasaka

Marta Lukošiūtė su vyru Niro
LNK nuotr. / Marta Lukošiūtė su vyru Niro
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Prieš aštuonerius metus LNK televizijos projekte „Muzikos akademija” tuomet dar tik kylanti operos žvaigždė, mecosopranas Marta Lukošiūtė prieš kiekvieną pasirodymą repetuodavo iki išnaktų. Ir ne veltui - didžioji jos svajonė tapti žinoma dainininke išsipildė būtent dėl televizijos.

Dainininkė Rūta Ščiogolevaitė yra apie ją pasakiusi: "Klasikos srityje aš neverta jai nė batraiščių užrišti". Muzikos profesionalai pripažino neeilinį Martos talentą. O ir pati Marta tuomet buvo pasiryžusi dirbti dieną naktį, kad tik užkariautų gerbėjų širdis.

Ir jai pavyko - Marta tapo puikiai žinoma operos pasaulyje, jos klasikinės muzikos koncertų turai buvo ne vienerius metus organizuojami visoje Europoje. Tačiau šiandien žinoma solistė prisipažįsta, kad žinomumas jai neatnešė taip trokštamos gyvenimo pilnatvės, o atvirkščiai - nenuilstamas darbas siekiant karjeros nugramzdino į vienatvę.

Tačiau šiandien Marta - jau tik retas svečias tėvynėje. Gal dėl to, kad ją šalia savęs glaudžia išvaizdus užsienietis, 24-eriais metais vyresnis žydų kilmės milijonierius Niras, kuriam ji savo ranką pažadėjo jau po pirmojo pasimatymo.

LNK nuotr./Marta Lukošiūtė su vyru Niro
LNK nuotr./Marta Lukošiūtė su vyru Niro

„Anksčiau aš aukojau labai daug sveikatos dėl darbo. Jei sirgdavau, o reikia eiti į sceną, gerdavau stiprius vaistus, kad tik neatšaukčiau koncerto. O dabar viskas kitaip. Per šventes, ar kai esu pervargusi, aš nebeketinu dirbti”, - apie tai Marta - pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“.

LNK nuotr./Marta Lukošiūtė su vyru Niro
LNK nuotr./Marta Lukošiūtė su vyru Niro

Marta pataria neidealizuoti scenos žmonių gyvenimo, nes gražios suknelės ir aplodismentai - tik maža jų darbo dalis. Visa kita - tai nuolatinis darbas per gražiausias metų šventes ir nuolatinis pinigų trūkumas.

„Kad išgyvenčiau ir kažko pasiekčiau, Lietuvoje turėjau suktis kaip voverė rate”, - sako Marta, ir patikina nepaisant atsidavimo savo profesijai, ji vis tiek iki šiol tėvynėje nesugebėjusi susikurti patogaus gyvenimo.

Šiandien ji nebegali prisiminti, kiek šalių apkeliavo per pastaruosius metus, kai susipažino su mylimuoju. Marta prisipažįsta be gailesčio atidėjusi į šalį operos solistės karjerą, kai sutiko mylimą vyrą. Deimantų logistikos kompanijos generalinis direktorius Niras Martai padovanojo tokį gyvenimą, apie kokį svajotų ne viena lietuvė. Sužadėtuvės Tailande, vestuvės Graikijos saloje, medaus mėnuo Maldyvuose.

Marta prisipažįsta: „Aš iš tiesų gyvenu kaip pasakoje”.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt