Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Milijonierius į testamentą įtraukė dvi mėgstamiausias padavėjas – paliko joms 100 tūkst. dolerių

Maureen Donohue-Peters
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Maureen Donohue-Peters
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Turtingas meno kolekcininkas Robertas Ellsworthas daug metų vaikščiojo į tą pačią kavinę „Donohue's Steak House“ aukštutiniame Manhatane – nuolatinis klientas čia visada buvo laukiamas, o per ilgus metus milijonierius užmezgė šiltus santykius su personalu. Tačiau kad dvi kavinės padavėjas jis įtrauks net ir į savo testamentą, visiems buvo didžiulė staigmena.

Kaip rašo „Hhuffington Post“, po jo mirties dvi „Donohue's Steak House“ padavėjos Maureen Donohue-Peters (52 m.) ir jos dukterėčia Maureen Barrie (28 m.) neteko žado sužinojusios, kad už puikų ilgametį aptarnavimą milijonierius joms paliko po 50 tūkst. JAV dolerių.

Daug metų „Donohue's Steak House“ valgiusiam Robertui Ellsworthui visada patiko minėtų padavėjų dėmesys ir aptarnavimas, tačiau jis niekada nežinojo jų pavardžių – šiltiems santykiams palaikyti užteko žinoti tik vardus.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Maureen Donohue-Peters
AFP/„Scanpix“ nuotr./Maureen Donohue-Peters

Savo testamente milijonierius padavėjas įrašė tiesiog „Maureen iš „Donohue's“ ir „Maureen iš „Donohue's“ dukterėčia Maureen“, tačiau visiems iš karto buvo aišku, kokias moteris jis turi omenyje. 

Be abejo, padavėjas dosnus palikimas labai nustebino ir pamalonino, tačiau tie 100 tūkst. JAV dolerių, kuriuos jis joms paliko, tebuvo labai maža Roberto Ellswortho turto, vertinamo 200 mln. JAV dolerių, dalis.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt