Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Mielą akimirką užfiksavęs Vaidas Baumila įkvėpė internautus dalytis prisiminimais

Žmonės.lt fotomontažas
Žmonės.lt/ Asmeninio archyvo nuotr. / Žmonės.lt fotomontažas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Nepaslaptis, kad 30-ąjį gimtadienį atšventęs daininkas Vaidas Baumila jį prisimins dar ilgai. Būtent tada jo pasaulyje atsirado kokerspanielių veislės kalytė Bitė. Pamilęs gyvūną nuo pat pirmųjų akimirkų V. Baumila iki šiol mėgaujasi kiekviena su juo praleista minute.

Trečiadienį atlikėjas pasidalijo itin miela nuotrauka, kuri sužavėjo ištikimiausius jo gerbėjus.

„Labas rytas, pasauli! Jai patinka miegoti mūsų lovoje, kada atidaryti langai. Be žaidimų, miegas - mėgstamiausias dalykas pasaulyje“ - pasidalijęs Bitės nuotrauka anglų kalba po ja rašė Vaidas.

Atlikėjas taip pat ragino visus internautus parodyti savo džiaugsmus. Toks jo prašymas neliko be atsako. Gerbėjai vienas po kito ėmė siųsti fotografijas su brangiausių augintinių atokvėpio valandėlėmis.

Katės, šunys ir visokiausi mieli gyvūnėliai papuošė komentarų skiltį po V. Baumilos nuotrauka.

Prieš keletą mėnesių, kalbėdamas su portalu Žmonės.lt, V. Baumila neslėpė, kad anksčiau jis domėjosi akitos veislės šunimis, tačiau viską apmąsčius, mažesnis šuo bute, kur jie su Monika šiuo metu gyvena, jausis daug geriau. Dainininkas be galo džiaugėsi ir sakė, kad tai pati geriausia gimtadienio dovana. Vaidas visą gyvenimą norėjo šuns, tačiau tėvai šiai minčiai nepritarė dėl mažo tuometinio jų būsto.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt