Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Miai trūko ausies būgnelis: gydytojai uždraudė koncertuoti, atšauktas ir pasirodymas kelte

Vilija Pilibaitytė-Mia
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Vilija Pilibaitytė-Mia
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Su nekantrumu penktadienio laukusiems Mios gerbėjams teks nusivilti. Kuršių mariose plaukiojančiame kelte „Nida“ turėjusi koncertuoti atlikėja buvo priversta atšaukti savo pasirodymą. Miai trūko kairės ausies būgnelis, praneša Žmonės.lt.

„Tikėjausi, kad viskas bus gerai, tačiau vakar buvau pas gydytoją, jis uždraudė artimiausiu metu koncertuoti. Sakė, pasirodymų kol kas rengti nereikėtų, nes paskui gali būti daug didesnių problemų“, – Žmonės.lt sakė Mia.

Ausies būgnelį ji pažeidė maždaug prieš savaitę viename koncerte, jis trūko dėl per didelio garso. Kad problema rimta Mia sako supratusi ne iškart, tik po kelių dienų. „Galvojau, kad šiaip užgulė ausį. Deja, viskas daug sudėtingiau“, – kalbėjo dainininkė.

Miai medikai jokio specialaus gydymo neskyrė, tačiau liepė griežtai saugoti ausį nuo vėjo ir skersvėjų, neleido jos šlapinti. „Jei viskas bus gerai, per mėnesį ausis turėtų galutinai pasveikti. Man pačiai labai nesmagu, bet su užsikimšusia ausimi negaliu koncertuoti – suprastėja ir dainavimo kokybė“, – sakė ji.

Dėl šios priežasties jai teko atšauti ir rugpjūčio 21-ąją turėjusį įvykti koncertą, Mia planavo dainuoti po Kuršių marias plaukiojančiame kelte.

TAIP PAT SKAITYKITE: Mia kviečia į glamūrinį koncertą kelte: „Noriu pasidalinti aistra, laime, džiaugsmu“

„Labai blogai jaučiuosi dėl to, kad taip atsitiko, nenorėjau nuvilti savo gerbėjų. Tikrai labai laukiau to koncerto ir norėjau, kad jis įvyktų. Tačiau nieko pakeisti negaliu. Nebent rizikuoti, tačiau dėl sveikatos rizikuoti? Irgi nenoriu“, – nusivylimo neslėpė Mia.

Kol kas dar neaišku, kada bus nukeltas pasirodymas ir ar jis įvyks apskritai. Todėl visi įsigiję bilietus į jos rengiamą šou galės susigrąžinti sumokėtus pinigus, jiems reikės kreiptis į bilietus platinusią bendrovę,

Renginio afiša
Renginio afiša
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt