Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Mia atvira: „Kai mylimas žmogus susiduria su tokia situacija, nervams ir jauduliui nebelieka laiko – reikia rūpintis“

Mia ir Nerijus Antanavičius
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Mia ir Nerijus Antanavičius
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Po ilgos nakties ir dar ilgesnės dienos dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia šiek tiek ramesnė. Po jos vyrui Nerijui Antanavičiui atliktos sudėtingos operacijos, kito kelio nėra – ji turi išlikti stipri.

Žmonės.lt primena, kad praėjusią naktį žinoma moteris atsidūrė Vilniaus Lazdynų priimamajame. Jos vyrui Nerijui Antanavičiui prireikė skubios operacijos. „Komentuoti, kas nutiko nenorėčiau, nes tai yra gan asmeniška. Galiu pasakyti tik tiek, kad šiuo metu abu esame namuose. Kaip vyras jaučiasi dar sunku pasakyti, nes pooperacinis laikotarpis išties sunkus. Reikia išlaukti, o tada matysime, kas bus“, – atviravo Mia.

Moteris pasakojo, kad nors ligoninėje eilės buvo didelės, bet jiedu su Nerijumi sulaukė pačios geriausios priežiūros ir pagalbos. Vyrą operavo patyręs chirurgas, kuris atlikęs operaciją itin domėjosi paciento būkle į palatą grįždavo dažnai.

„Tikrai džiaugiuosi, kad tokių žmonių yra. Labai pasisekė. Prieš tai niekuomet nesu buvusi šioje ligoninėje“, – pasakojo moteris.

Atlikėja Žmonės.lt tvirtino, kad šiuo metu viskas sugulė ant jos pečių, tad ašaroms ir stresui nėra laiko. „Kai mylimas žmogus susiduria su tokia situacija, nervams ir jauduliui nebelieka laiko – reikia rūpintis,“ – sakė ji.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt