Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Metų žmogus – Šarūnas Jasikevičius: apdovanojimo akimirkos ir padėkos kalba

Šarūnas Jasikevičius
Tautvydo Stuko nuotr. / Šarūnas Jasikevičius
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Sausio 21 d. žurnalo „Žmonės“ ir LNK komanda surengė Lietuvos pramogų pasaulio apdovanojimų ceremoniją. Jos metu apdovanojami ryškiausi pramogų pasaulio žmonės – dainininkai, aktoriai, komikai, televizijos laidų vedėjai, stilingiausios garsenybės.

Bene garbingiausias titulas – Metų žmogaus. Sekmadienį Metų žmogumi buvo paskelbtas krepšinio komandos „Žalgiris“ treneris Šarūnas Jasikevičius. Titulo laimėtoją paskelbusi žurnalo „Žmonės“ redaktorė Gitana Bukauskienė sakė, kad šalia profesinių pasiekimų visgi svarbus yra paprastasis žmogiškumas. Kai esi ne tik planetos žvaigždė, bet ir tiesiog žmogus. Vyras, sutuoktinis, tėvas, sūnus. Ir nuoširdus paprastos tiesos pasakymas tampa tokiu galingu, tokiu įkvepiančiu ir tokiu herojišku.

Lietuva puikiai prisimena Šarūno Jasikevičiaus atsakymą į žurnalisto klausimą, kodėl jis įtemptu varžybų laikotarpiu išleido vieną krepšininką pasidžiaugti dukters gimimu.

„Ar turi vaikų? Kai turėsi vaikų, jaunuoli, suprasi. Tu galvoji, kad krepšinis yra svarbiausias gyvenime? Pusfinalis? O kam jis yra svarbus? – klausė treneris. – Kai tu savo pirma vaiką pamatysi, tai suprasi, kas yra gyvenime svarbiausia. Ateik su manimi pašnekėti tada, nes nieko negali būti didingesnio pasaulyje už vaiko gimimą. Patikėk manim. Nei titulai, nei kas nors kito. Augusto Lima dabar yra padangėse. Aš labai džiaugiuosi už jį“.

„Tai ryškiausia metų asmenybė. Šarūnas nevaidina, yra uždegančios kovotojo dvasios, jo pareiškimai pasiekia kiekvieno širdį, tokių sulaukti iš krepšininko keista ir nuostabu. Tai žmogus, nepaisantis jokių stereotipų“, – kalbėjo apdovanojimą prieš šventę įteikusi Gitana Bukauskienė.

VIDEO: Žurnalo „Žmonės“ redaktorė įteikė Šarūnui Jasikevičiui Metų žmogaus statulėlę

Interviu su Šarūnu Jasikevičiumi galėsite skaityti žurnale „Žmonės“ ketvirtadienį. Kol kas pateikiame keletą mažai ar gerbėjams dar nežinomų faktų apie jį.

  • Ilgas miegas – jį treneris vertina, nors atrodo itin ištvermingas. 12 valandą dienos atvykęs į susitikimą prisipažino, kad pabudo tik neseniai. Išvakarėse buvo įtemptos varžybos.
  • Temperamentingasis treneris, kai kada aikštelėje negailintis ir aštrių žodžių, iš tiesų po to dėl to išgyvena. Dėl savo elgesio jis tariasi su komandos psichologu – norisi mokėti emocijas kontroliuoti.
  • Dėl savo elgesio ginčijasi su mama – su meile. Ši vis sako, kad reikia nusileisti, o Šarūnas nesupranta, kaip taip gali kalbėti aukštų rezultatų pasiekusi rankininkė.
  • Šarūno Jasikevičiaus „Instagram“ – tikra bomba krepšinio pasaulyje, juk jo kolegos linkę neviešinti nei savo darbinio, nei asmeninio gyvenimo. Socialiniai tinklai Šarūnui nepatiko, bet, akinamas gerbėjų, juose atsirado ir pats.
  • „Instagram“ paskyrą jam sukūrė žmona Anna Douka-Jasikevičius. Šarūnas tam ryžosi vykdamas su žmona medaus mėnesio – kai užstrigo ilgoms valandoms Stambulo oro uoste ir nebuvo, ką veikti. „Bet kai „Instagram‘e“ pradeda rodyti batus – tai kraupu. Socialiniai tinklai iškelia menkavertystę, netikrumą. Žmonės nori pasirodyti iš gerosios pusės, toks aš aš aš...“ – kalbėjo Šaras.
  • Septynerių metų Jasikevičių dukra – grynas Šarūnas. O penkerių sūnus Lukas – mama Šarūno veidu. Taip atžalas apibūdino pats garsusis sportininkas.
  • Krepšininkas mielai keletą kartų per metus vyktų į kalnus slidinėti, tačiau įtemptas varžybų grafikas jam neleidžia pasimėgauti žiema kalnuose.
  • Vieną valandą ir penkiolika minučių – tiek Šarūnas yra, kaip pats sakė, prabliovęs. Tiek trūko skrydis iš Filadelfijos, kur jis pasimatė su kolegomis iš Lietuvos, iki jo laikinų namų Amerikoje. Tuomet septyniolikos metų Šarūnui suspaudė širdį, kad chebra varo namo, o jis dar turi likti už Atlanto daugiau nei pusmečiui.
VIDEO: Metų žmogus – Šarūnas Jasikevičius: jo padėkos kalba

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt