Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Metų stilingiausiuoju išrinktas Donatas Montvydas: „Visą laiką buvau su suplyšusiais treningais“

Marija Palaikytė, Donatas Montvydas
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / „Stilingiausio vyro“ apdovanojimų ceremonija ir svečiai
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Kovo 12 d. Vilniaus kultūros bare „Kablys“ vyko stilingiausio vyro apdovanojimai. „Vyrų mados savaitės“ kulminacija tapo įspūdingas renginys, kurio metu buvo išrinkti laimėtojai. Stilingiausiu metų vyru tapo Donatas Montvydas.

Sekmadienio vakarą kultūros bare „Kablys“ buvo apdovanoti stilingiausi metų vyrai. Jie varžėsi įvairiose kategorijose, o pačiu pagrindiniu vakaro vinimi tapo pagrindinis, „Stilingiausio vyro" titulas.

Sekmadinį garbė taip pat atiteko:

Arūnui Pemkui, kuris pelnė „Klasikinio stiliaus“ apdovanojimą, Mantui Petruškevičiui, nugalėjusiam „Modernios klasikos“ kategorijoje, Sauliui Prūsaičiui, įveikusiam visus, besivaržiusius dėl „Geriausio sceninio įvaizdžio“.

„Stilingiausiu bohemiečiu“ tapo Donatas Dubauskas, o „Pažabojusio tendencijas“ apdovanojimą laimėjo Kęstas Rimdžius.

Speciali „L'Officiel Mada“ nominacija įteikta Arnoldui Remeikai-Bomberiui.

Renginio vedėju tapo aktorius Aistis Mickevičius, o žiūrovus linksmino kūribingi atlikėjai „Sisters On Wire“, Gabrielius Vagelis ir kiti.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./„Stilingiausio vyro“ apdovanojimų ceremonija ir svečiai
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./„Stilingiausio vyro“ apdovanojimų ceremonija ir svečiai

Donatas Montvydas aplenkė savo konkurentus ir į sceną žengęs atsiimti apdovanojimo prabilo: „Klausimas: ar aš esu metų stilingiausias, ar metų populiariausias? Visą laiką buvau su suplyšusiais treningais, man jau trisdešimt metų. Tik važiuodamas į užsienį aš išmokau. Mokiausi iš profesionalų. Ačiū."

Ne paslaptis, kad Donato įvaizdžiu dažniausiai rūpinasi stilistas Marius Stanevičius. Jis atlikėją lydi visur, kur tik šis bekeliautų. Marius ne tik geras D. Montvydo šeimos draugas, tačiau ir įvaizdžio eksperimentams įkvepiantis profesionalas.

Visus 29 pretendentus stebėjo ir vertino bei apdovanojimams nominavo vyrų stiliaus namai „Trend Wave“ ir tarptautinis mados žurnalas „L‘Officiel“.

Pernai sulaukusi didelio stilingųjų šalies vyrų susidomėjimo, šiais metais mados savaitė buvo dar įspūdingesnė. Žinomi užsienio ir Lietuvos mados pasaulio veidai, įkvepiančios paskaitos ir renginiai.

Šiais metais visi besidomintys mada buvo kviečiami pasimėgauti kinu, koncertais, specialiai „Vyrų mados savaitės“ proga atidaryta parduotuve ir kitomis linksmybėmis.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt