Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Met Gala“ pokylio japoniška mįslė: vienos žvaigždės meistriškai ją įminė, o kitos prašovė pro šalį

Iš kairės: Katy Perry, Claire Danes, Helen Lasichanh
Vida Press nuotr. / Iš kairės: Katy Perry, Claire Danes, Helen Lasichanh
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Mada besidomintys ir užtikrintai plaukiojantys jos žavingose smulkmenose šiek tiek nusivylė svarbiu mados renginiu „Met Gala“. Niujorko Metropoliteno meno muziejaus Kostiumų instituto pokylis buvo skirtas ne tik rinkti lėšas Kostiumų institutui, bet ir pagerbti dizainerę Rei Kawakubo.

Ta proga atidaryta ir jos kūrybos paroda. Rei Kawakubo ir jos įkurtas prekės ženklas „Comme des Garçons“ itin susijęs su ekstravagancija. Paprastai į pokylį besirenkančios žvaigždės savo apdarais atspindi šventės temą, tačiau ne šįmet.

Tai tik įrodo, kokia išskirtinė kūrėja Rei Kawakubo – jos drabužių nepavadinsi gražiais, daugeliui nesuprantama, neįkandama jos estetika.

Dizainerė gimė Tokijue 1942 metais. Savo mados namus „Comme des Garçons“ įkūrė 1969-aisiais, tačiau garsas apie ją pasklido tik devintojo dešimtmečio pradžioje, kai japonų kūrėja savo kolekciją pristatė Paryžiaus mados savaitės metu.Rei Kawakubo eksperimentavo su drabužių konstrukcija bei kirpimu. Ji kūrė visiškai naują grožio sampratą.

„Met Gala“ šventės temą geriausiai išpildė amerikiečių aktorė Claire Danes, atvykusi su balta įdomios konstrukcijos palaidine.

Rei Kawakubo estetika dvelkė amerikiečių dainininkės Solange Knowles suknelė-pūkinė striukė.

Indų aktorė ir dainininkė Priyanka Chopra taip pat nustebino dekonstruotu apdaru su labai ilgu šleifu.

Dainininkė Madonna, kaip dažniausiai, pasielgė keistai: maskuojančių spalvų suknelė su tinklinio audinio detalėmis jai kažkodėl atrodė susijusi su garsiųjų „Comme des Garçons“ mados namų kūryba. Mados žinovai įsitikinę, kad ir tinklinis amerikiečių modelio Bellos Hadid kombinezonas taip pat nieko bendra neturi su Rei Kawakubo kūryba, nebent pats išsišokimo faktas.

Tačiau aplodismentai – dainininko Pharello Williamso žmonai Helen Lasichanh už tai, kad vienintelė nepabijojo įsisukti į aguonos žiedo raudonumo apdarą iš paskutinės „Comme des Garçons“ kolekcijos. Taip pat – ir dainininkė Rihanna, pasirinkusi gėlėse skendintį Rei Kawakubo rūbą iš jos 2016 metų kolekcijos.

Nuoširdžiausias mados gerbėjų reveransas – dainininkei Katy Perry. Ji ant raudonojo kilimo pasirodė anksčiau už kitus žinomus svečius ir iš karto atsidūrė tarp ekstravagantiškiausiųjų lyderių. Mada jai padėjo ir pareklamuoti naują albumą – ant vualio buvo išsiuvinėtas singlo pavadinimas „Witness“. Šis sumanymas – mados namų „Maison Margiela“, kurie savo kūrybos išskirtinumu giminingi su Rei Kawakubo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Šventė Rihanna
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt