Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Merūnas Vitulskis Prancūzijoje po darbų džiaugiasi žmonos Erikos ir sūnaus Ajaus draugija

Erika Vitulskienė ir Merūnas Vitulskis su sūnumi Ajumi
Asmeninio albumo nuotr. / Erika Vitulskienė ir Merūnas Vitulskis su sūnumi Ajumi
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Prancūzijoje šiuo metu viešintis dainininkas Merūnas Vitulskis ruošiasi vaidmeniui Lilio operoje ir džiaugiasi naujomis karjeros galimybėmis bei pažintimis. Tačiau tai – ne vieninteliai žinomo solisto džiaugsmai svetur: kartu su juo Prancūzijoje yra ir visa šeima – žmona Erika ir sūnus Ajus.

„Nauja savaitė naujam darbe Prancūzijoj su šeima ir naujais kolegom, nuo scenos iki darbo pertraukų ant stogo“, – naujais darbais ir džiaugsmais socialiniame tinkle prieš kurį laiką pasidžiaugė Merūnas.

Po repeticijų kartu su žmona Erika ir pusės metų sūnumi Ajumi jie visi trys išnaudoja kiekvieną laisvą minutę būdami drauge.

„Oi, kiek dar mūsų laukia trise nuotykių...“ – pasidžiaugė M.Vitulskis po jų visų trijų nuotrauka, daryta Prancūzijoje.

Bene didžiausią įspūdį jam padarė „Opera de Lille“ teatras, kurio grožis ir didybė atėmė Merūnui žadą.  Pradėjęs jame dirbti solistas sutiko ne vieną talentingą žmogų: naujos vertingos pažintys M.Vitulskį taip pat labai džiugina.

„Dirbdamas svetur kaskart atrandu naujų savo srities profesionalų. Džiaugiuosi, kad senoji belcanto ir itališkos operos tradicijų mokykla nemiršta tokių žmonių kaip pianisto Massimiliano Bullo pagalba. O dar labiau nepaprasta, kai žinai, su kokiom dabar jau legendom jam teko dirbti per 25 metus „La Scalos“ aperos teatre ir vis tiek likti paprastu, kukliu, bet vienu geriausių savo srities profesionalų“, – susižavėjimo nauja pažintimi neslėpė M.Vitulskis.

Asmeninio albumo nuotr./Merūnas Vitulskis ir  Massimilianas Bullo
Asmeninio albumo nuotr./Merūnas Vitulskis ir Massimilianas Bullo

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt