Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Merūnas Vitulskis džiaugiasi Jono Kunicko tapytu portretu: „Man patinka ta Van Gogho stilistika“

Merūnas Vitulskis
Jono Kunicko tapytas portretas / Merūnas Vitulskis
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Dainininkas Merūnas Vitulskis buvo pastebėtas tapytojo Jono Kunicko. Savo darbų parodą ruošiantis menininkas nutapė ir garsaus dainininko portretą.

Rūstaus, mąslaus veido, skvarbaus žvilgsnio, atrodytų, kiek susirūpinęs, bet ryžtingas – toks M.Vitulskis atrodo J.Kunicko nutapytame portrete. Netrukus šį paveikslą visi norintys galės pamatyti savo akimis. 

„Jonas ruošia parodą. Pasirinkęs kelis Kauno menininkus bei žmones, kurie, jo manymu, nusipelnę Kaunui, juos įamžino, nutapė. Aš sutikau ir gavosi fainai“, – Žmonės.lt pasakojo M.Vitulskis. 

Garsus dainininkas atskleidė ir portreto kūrybos užkulisius: „Mane nufotografavo keliais rakursais, taip, kaip įsivaizdavo. Paskui iš nuotraukos tapė. Ne taip lengva ten sužaisti su tomis spalvomis... Jo savitas tapymo principas, įdomus. Žmogus turi ir savo mokinius.“

Kaip pats Merūnas vertina galutinį J.Kunicko darbo rezultatą? „Man labai patinka ta Van Gogho stilistika... Jonas viską dar be teptukų, tik mentelės principu. Man tikrai patinka... Be to, mano šeimoje yra menininkų, o ir pats galvojau eiti tapytojo keliu. Todėl man visada įdomu, ką žmonės naujo sugalvojo. J.Kunicko paveikslai pakankamai originalūs“, – sakė jis. 

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Merūnas Vitulskis
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Merūnas Vitulskis

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt