Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Mentalistą Nicholą Kin sveikindama su gimtadieniu Inga Budrienė parodė triuką su triušiu

Inga Budrienė ir Nicholas Kin
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Inga Budrienė ir Nicholas Kin
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

„Šiandien gali nedirbti. Triukus tau rodysime mes“, – kreipdamasis į žinomą Lietuvos mentalistą-iliuzionistą Nicholą Kin, šventusi savo 28-ąjį gimtadienį, sakė jo draugas, renginių organizatorius Irmantas Pileckas.

Į „Baltijos cirko“ patalpose Kaune surengtą šventę Nicholas Kin artimų jam žmonių buvo atvyliotas gudrumu ir iki pat tol, kol atvėrė salės duris ir pamatė savųjų kompaniją, apie staigmeną nieko nežinojo. 

„Tokias gimtadienio staigmenas esu matęs tik filmuose! Neįsivaizdavau, kad ką nors panašaus kas nors man surengs“, – neslėpė sukaktuvininkas. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Nicholas Kin
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Nicholas Kin

Pirmąsias džiaugsmo ašaras jis nubraukė išvydęs draugus, laikančius veidrodinį, optinį efektą sukeliantį popierių, ant kurio buvo parašyti sveikinimai. Nicholas Kin, nesitikėjęs būti pasveikintas, gimtadieniui papuoštas ant kaklo jam užsegant pagal mentalistų mėgiamus simbolius Gintarės Ačaitės kurtą varlytę.

Dar vieną triuką sukaktuvininkui iškrėtė vienas talentingiausių Lietuvos floristų Antanas Mažonas – sukūrė puokštę, kuri tvirtai stovi ant stalo ir jai pamerkti nereikia vazos. 

Dauguma atėjusiųjų pasveikinti Nicholo Kin buvo paruošę savus pasirodymus. Itin atidžiai tam rengėsi renginių organizatorius Paulius Šiupienius, mokęsis kelių triukų pas profesionalų iliuzionistą bei vakarui apsirengęs ne tik teminius drabužius, bet ir paprašęs visažistų nugrimuoti jam veidą. 

Išskirtinė buvo šokėjo Sauliaus Skambino staigmena. Jis pademonstravo tai, ką įprastai per cirko programas pristato oro akrobatai. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Saulius Skambinas
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Saulius Skambinas

Labiausiai publiką sužavėjo vestuvių planuotojos Ingos Budrienės triukas – ji iš tuščios skrybėlės, kurią patikrino tiek Nicholas Kin, tiek svečiai, sugebėjo ištraukti gyvą triušį. 

„Tai, kaip triukus darome mes, ir kaip juos atlieka profesionalai – didžiulis skirtumas. Bet savo pastangomis Nicholą bent pralinksminome“, – su šypsena sakė I.Budrienė. 

Sukaktuvininkas ir svečiai „Baltijos cirko“ auklėtinės Kamilės buvo pamokyti važiuoti vienaračiu, stebėjo cirko meistrų brolių Kundrotų pasirodymą. 

Pagrindiniu vakaro akcentu tapo apsilankymas vieninteliame Baltijos šalyse klounų muziejuje, kur Nicholo Kin laukė dar viena staigmena – sudainuoti „Ilgiausių metų“ ir paspausti ranką šventės kaltininkui atvykusi grupė „16 Hz“. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Vakaro akimirka
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Vakaro akimirka
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt